2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512488 بازدید | 68299 پست
@sanaz718     این دختر نازم تحویل شماااااا سلام ساناز جون مراقبش بااش

سلام عزیزم 

هفته قبل ‌59/5

این هفته پریود

هدف55

شروع78/5

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم

@آسنات99    

سلام عزیزم 

وزن اول ۶۸

وزن هفته پیش ۶۶و ۷۰۰

وزن هدف ۶۰ 

این هفته پریودم عزیزم انشالله هفته بعد اعلام میکنم

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر واقعا میخوای رژیم باشی و ب هدفت برسی بسم الله...هر چقدر رعایت کنیفقط خودت سودش رو میبری فرزندم💛 ...

سلام

وزن هفته قبل 70

این هفته 70200

خیلی حالم بده

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
2731

سلام عزیزم این هفته چندروزمهمون بودم تولدهم رفتم ببخشید یکشنبه بعدجبران میکنم  

وزن شروع    وزن هفته قبل      وزن این هفته         وزن هدف

۸۴،۳۰۰             ۸۱۹۰۰                    ۸۲۸۰۰                    ۷۰

۹۰۰گرم زیادکردم ببخشیداین هفته جبران میکنم 

@شب_بیدارم    

2738

@آسنات99    

سلام عزیزم صبح بهیر من پریودم وزنما نمیگم

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
باشه گلم موفق باشی😍فردااعلام وزن کردی هدفتم بزن حتماً 🌼🌼🌼

صبح بخیر گلی💐

وزن شروع ۶۹

وزن هفته پیش ۶۵.۷۰۰

وزن فعلی 🎈🎈🎈

وزن هدف ۵۸

روز خوب و خوشی داشته باشی کنار خانواده محترم🥰💗🥰

@سمیه1396     @فندق_فسقلی     @مرباجونی     @آسنات99   ...

سلام قشنگم کاهشت مبارک🐥🐥😘😘😘

شاید بدنت عادت کرده 🧐برای من هم پیش اومده با وجود رعایت کامل و ورزش کم نکردم هیچی زیاد هم شده😕

به حکمتش دل بسپار 🌿
اره خوندم گلم همه چیو رعایت کردم بجز فست ک  تورژیم هستو باید یه روزو فست فود و غذای چرب بخوریم ...

گلم فست یعنی فستینگ یا روزه داری 😊 یعنی اونروز باید کالری مصرفیت کمتر از ۵۰۰ باشه.دو روز در هفته هست شنبه و سه شنبه

اگر ماه اول نمیتونی  ۵۰۰ بخوری و سخته تا ۷۰۰ کالری میتونی مصرف کنی 

تو این دو روز بهتره پروتیین، اجیل، میوه و سبزی  بخوری و کربوهیدراتو به حداقل برسونی. دو صفحه اول تاپیکو با دقت دوباره بخون بامداد جون کامل توضیح داده 

Null
2706