2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512266 بازدید | 68299 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوست قدیمی تو خوبی فدات شم   خوبه عزیزم راضیم که کاهش داشتی 🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 خسته ن ...

سلام سرگروه جونم خوبي

من امروز سايز گرفتم البته ديروز پريود شدم و حس ميكنم ورم دارم سايزمم خيلي تغييري نكرده نسبت به ماه پيش 

اينجا بزارم سايز رو؟

ببخشيدا من وقت نكردم بيام اين چند روز 🙏🏻🙏🏻

2714

سایز#  

سایز........................۷/۲....................۷/۱۰

دور بازو.                   ۳۲.                     ۳۲

دور سینه.                 ۱۰۳.                     ۱۰۰

دورشکم.                   ۹۲.                      ۸۸

دورکمر.                    ۱۰۰.                       ۱۰۰

دور ناف.                  ۱۰۶.                      ۱۰۳

دورباسن.                 ۱۱۰.                       ۱۰۵

دور ران.                   ۶۱.                         ۶۰

دور ساق پا.              ۳۶.                       ۳۴

دور مچ پا.                ۲۳.                       ۲۰

@فندق_فسقلی   عزیزم اینم سایزهای من❤

@بامدادخمار    نظرت چیه؟؟؟؟🤔

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
🙏🙏🙏تلاش کنی بی نتیجه نمیمونه مطمئن باش😍😍😍

عشقم یه راهنمایی ازتون میخوام 

امروز قراره برم مسافرت بنظرت ترازومو بردارم واسه یکشنبه یا برم اونجا وزنه پیدا کنم واسه روز یکشنبه میگم؟؟؟

عشقم یه راهنمایی ازتون میخوام  امروز قراره برم مسافرت بنظرت ترازومو بردارم واسه یکشنبه یا برم ...

عزیزم اگه جاداری میتونی ببرچون بایه ترازوهمیشه وزن کنی بهتره اگه نمیتونی ببری هماهنگ کن برات اخطارنزنم😘تایکشنبه هفته بعدوزن کنی. سفربهت حسابی خوش بگذره به سلامتی بری وبرگردی😍😍😍

سلام دوست قدیمی تو خوبی فدات شم   خوبه عزیزم راضیم که کاهش داشتی 🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 خسته ن ...

#سايز

ماه قبل.                               امروز

دور كمر٩٣.                            ٩٢

دور شكم١١٢.                           ١١٢

دوربا س ن ١١٦                        ١١٤/٥

دور ران٦٦.                              ٦٦

دور بازو٣٧.                             ٣٧

دورسينه١٠٦.                            ١٠٥

2706