2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512270 بازدید | 68299 پست

@فندق_فسقلی   برا بار دوم سلام نفسی😄

نتونستم تحمل کنم شوهرم بیاد خودم گرفتم😘😘

99/7/10  

گردن              36

سینه               104

کمر                 89

بالای شکم        94

شکم                110

پهلو                 114

باسن                113

ران                   63

ساق                  41

مچ پا                22

بازو                   35

مچ دست           15

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 85😶 وزن هدف 65💪🤗 شروع رژیم جدید بعد از گذشت 5 ماه از زایمان🥰 من همون آبناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون ک هستم😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم شرایطش مثل وزنکشیه 😉 باوشه💛💛💛💛💛

اره دیدم تو پستا گفتم الانه چیزی میخورم شکمم چند سایز تغییر میکنه تا عصر😂😂😂💛💛💛💋

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 85😶 وزن هدف 65💪🤗 شروع رژیم جدید بعد از گذشت 5 ماه از زایمان🥰 من همون آبناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون ک هستم😆😆😁😁💪💪💪
2720
سایز# 99/7/10 @آسنات99     @سمیه1396     @مرباجونی ‍   @taniy ...

سلام گلم🌸

سایزات عالیه👌👌👌👌

بازوت جقدر خوبه🤤🤤🤤

منظور از دور شکم، از زیر ناف گرفتی (زیر شکم) یا بالای ناف(معده)؟؟؟

اتفاقا خوبه مه پایین تنت کم نشده... چون سایز پایین تنه ات عالیهذو از این کمتر نکن😉

کلا سایزات  حرف  نداره👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
صبحانه:دو کف دست نان+۲عددخرما+گوجه و خیار میانوعده اول:شکلات تلخ ۹ گرم+بیسکوییت پتی بور۲عدد+کشمش ۱۵ ...

آره گلم عالیه

فقط کمتر شیرینیجات مصنوعی استفاده بشه بهتره😘

ورزشاتم شروع کن از این روووو ب اون رووو میشی😍

💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
@سمیه1396     سلام سمیه جون من حس میکنم اصلا لاغر نشدم احساس سبکی ندارم اصلا

سلام‌گلم..

سایزات تغییری نداشته؟؟؟

رژیم و ورزش را رعایت کردی؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
😂😂😂 سمیه من حواسم پرت شد صبحونه خوردم الان بگیرم میشه؟؟

خخخخ

بگیر ولی بزار یه خورده بگذره از صبونه خوردنت

سلام‌گلم.. سایزات تغییری نداشته؟؟؟ رژیم و ورزش را رعایت کردی؟؟؟

ورزش نمیکنم فقط پیاده روی از شنبه میخپام هرجوری شده درازنشست و پروانه و دوچرخه بزنم.

با شایدم حلقه 

این هفته شنبه رژیم رو شروع کردم.سایزمو تازه میخوام بگیرم

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
اره خوووو ولی گفتم قدر الانتم بدونی😂😂

😂😂😂😂

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
@فندق_فسقلی   برا بار دوم سلام نفسی😄 نتونستم تحمل کنم شوهرم بیاد خودم گرفتم😘😘 99/7/10 &n ...

سلام عزیزم آفررررین عالیه😉

سایزاتو بنویس و نگهشدار هر ماه مقایسشون کنی💛💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706