2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

میخواین یه عکس دیگه بزارم

( افراد تاپیک آهسته دمپایی ابریهای خود را به سوی نازنین هدف میگیرند) 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
شوهر جان رضا نمیده به بچه منم تنهایی کاری ازم ساخته نی😂😂❤️❤️

برررروبابامیخای چیکااار.مگه چندسالته؟ ناشکری نشه امامن میگم کاش نمیاوردم.بااین جامعه پرازدغدغه.ن اسایش مالی داریم ن روحی نجسمی بااین گرونی وکرونا.بچهامون داغون میشن تواین شرایط

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شاغلم میرم خونه گشنم میشه ها الکی  وقتایی هم ک گرسنه نیستم توهم کرونا میزنم نکه میگن یکی از ...

خرما بخور با چایی برای خودت قانون میان وعده بزار 

بخدا منم شاغلم عین چی هم کااار میکنم😂😂😂😂😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
خرما بخور با چایی برای خودت قانون میان وعده بزار  بخدا منم شاغلم عین چی هم کااار میکنم😂😂😂😂 ...

چیه شغلای شماخانمای فس فسوووو😏😏😏 منکه بیکاروولللم

برررروبابامیخای چیکااار.مگه چندسالته؟ ناشکری شه امامن میگم کاش نمیاوردم.بااین جامعه پرازدغدغه.ن اسای ...

من ۳۴سالمه نهایت یکسال دیگه جا دارم حسابی آتیشامو سوزوندم

ولی شدیییییید باهات موافقم و تا به ثبات نرسم هرگز جگر گوشمو درگیر نمیکنم

😂😂😂😂😂😂😂بزاربزار👡👡👡👡👡👡

😂😂😂😂😂 واای اصلا برا تو دمپایی ابری نی صندله

پاشنش خیلی درد داره😂😂😂

@مرباجونی     @شب_بیدارم     بچه هاهر و ...

عاقا نمیخام عکس میذارید بدون من😭😭😭

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2738

دیرررررمیای دیگهههه همینهههه

بایدمثل ماکاروزندگیت روول کنی بیای تایپیک😂

چیه شغلای شماخانمای فس فسوووو😏😏😏 منکه بیکاروولللم

😂😂😂 من عکاسم و طراح ژورنال عروس 

عروس دامادای زیبا پوستمو میکنن😂😂😂 

گفتم کرونا شده کمتر میشه کارم بیشترم شد عروسی نمیگیرن فقط فیلم عکس میخوان😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂بیاازایناخوبه🌼🌼🌼🌼

الا فداات شم 😂😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️

@فندق_فسقلی     @taniya1400       @مرباجونی     @سمیه139 ...

اوفی دلم خاست 😐😐

زهرا رو ببین چ کرده همه رو دیووونه کرده💃💃💃💃💃

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

کجایی الههه کل سایت عکس گذاشتن تو نیومدی 😕😕

2706