2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم چه کردی تاالان؟!

سلام گلم هیجی 😁

هنوز صبحونه هم نخوردم هی دارم فک میکنم چی بخورم چیکاز کنم؟

شایدم چیزی نخورم پاشم ورزش کنم بعدا یه چیزی بزنم بر بدن قحطی زده😂

خواهش عزیزم پس اصلا فست نگیر برا خودتو نی نی مشکلی پیش نیاد😉🦋💛

من گفتم چون شیردهی فقط روزی یکی دوبار در روز دارم اشکالی نداشته باشه فست بگیرم دخترم هشت ماهشه غذامیخوری وبقیشم که شیر خشک فقط روزی یبار شیرش میدم 

وزن اولیه 74500😶😶😶😶 وزن هدف 55🤩🤩🤩🤩 تاریخ 🌹🌹شروع رژیم99/7/5🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه تو چاقیت بچتو دیدم عکسشو.ولی عکس لاغریت خودت یه پا بچه ای😂😂😂فک کنم شوهرت راحت بغلت کنه ا ...

اره اتفاقادیروزدرازکشیده بودگفت بیارودستام واستا.کف پاموگذاشتم کف دستاش منوبه عنوان وزنه بلندکرد😂😂😂

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
2728
سلام گلم. خوبی؟ من تو گزارشم صدات کردم اما باز هم تگ نشدی ☹️ فردا با کم خوردن، کالری اضافی ...

عزیزم امضاتو چند بار بخون بهت انگیزه میده 🥰😇😊

من با برنامه ورزشی،ورزش میکنم اگه ورزش نکنم پیام میاد که ورزش نکردی. چراتگ نمیشم؟

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
سلام گلم هیجی 😁 هنوز صبحونه هم نخوردم هی دارم فک میکنم چی بخورم چیکاز کنم؟ شایدم چیزی نخورم پاشم ...

ن عزیزم وعده هاتوکامل بخور.من صبح شیرکاکائوباخرماخوردم یه لیوان.الانم خربزه یبشقاب

2738
اره اتفاقادیروزدرازکشیده بودگفت بیارودستام واستا.کف پاموگذاشتم کف دستاش منوبه عنوان وزنه بلندکرد😂😂 ...

😂😂😂خوش به حالت.

من فعلا شوهرم ازم لاغرتره هی جلوی من میره رو ترازو میگم چیه؟؟هی جلوی من نروها‌.هروقت خواب بودم برو😁

اون ۹ساله وزنش ۷۸ یا ۷۷ مونده .لاغره🙁

منم با وزن ۷۷تقریبا نرمالم چون قدم ۱۷۸.ولی بااااید از شوهرم لاغرتر شم حس خوبی ندارم چاقتر باشم😁

😂😂😂خوش به حالت. من فعلا شوهرم ازم لاغرتره هی جلوی من میره رو ترازو میگم چیه؟؟هی جلوی من نروها‌.ه ...

منم هی میرم روترازوجلوشوهرم اون83خیلی چاق شده دیگ قدش خیلی بلندنیس.ازمن10سانت بزرگتره.هی میگه کمکم کن منم لاغرشم.میگم خوب کم بخور.امانمیتونه

2706