2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sepiiiiiideh   @عروسترکم   @فندق_فسقلی   @سمیه1396     سلام ...

عزیزدلم اصصصلا عمل سختی نیست انقده راحته که نگو بچه داداش من عمل کرد زودم خوب شد فک کنم رها هم باید عمل بشه ولی نگرانی ندارم چون میدونم خیلی عمل راحتیه ببوسش 😘😘😘😘

عزیزم من دیروز پرسیدم گفتن با لوبیا وگوشت محاسبه شده 

مرسی عزیزم 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2731
کلا آب قطع میشه آب منبه هس که گرمه اینجا ۳ تا کولر ۲۴ ساعته میکوبه باز خونه گرمه ... درگیرم یعنی...ب ...

اوووووو

چقدر سیستم داری واسه حمومت😃😃درست میشه، سخت نگیر تا راحت بگذره شرایط برات

من یه سطل آب بهم بدن میرم حموم😁😁

عزیزدلم اصصصلا عمل سختی نیست انقده راحته که نگو بچه داداش من عمل کرد زودم خوب شد فک کنم رها هم باید ...

اره میدونم عملش راحته

همون فردا هم مرخص میشه

ولی نگرانی من بابت کرونا است تو فضای بیمارستان😢

اوووووو چقدر سیستم داری واسه حمومت😃😃درست میشه، سخت نگیر تا راحت بگذره شرایط برات من یه سطل آب به ...

آره وسواس دارم اصن دست خودم نیست انقده پتوهارو شستم خونه رو سابیدم بچه کوچیکم هست به فنا رفتم🤣🤣 شوهرم میگه از مسافرت رفتن باهات عاجزم😑😑😑

آره وسواس دارم اصن دست خودم نیست انقده پتوهارو شستم خونه رو سابیدم بچه کوچیکم هست به فنا رفتم🤣🤣 شو ...

خب پتوهای بدبختو چی کار داری؟ 🤣🤣

والا شوهرت ترسیده برین مسافرت اونو هم هی بشوری🤭🤭🤭

2738
اره میدونم عملش راحته همون فردا هم مرخص میشه ولی نگرانی من بابت کرونا است تو فضای بیمارستان😢

نگران نباش فداتشم انقدر ضدعفونی میکنن محیطو من خودم زایمان کردم بچه کوچیکم تو بیمارستان بود اتاقا جدا مرتب هر ۱ ساعت ضدعفونی میکردن باموادی که اصلا بود نمیداد و اذیت نمیکرد انشالله بسلامت عمل بشه و برگرده خونه

خب پتوهای بدبختو چی کار داری؟ 🤣🤣 والا شوهرت ترسیده برین مسافرت اونو هم هی بشوری🤭🤭🤭

اوهو هرروز میفرستم حموم😂😂😂

آخه حس میکنم پتوها بو میدن میگم امین نیس پتوها بو میدن؟میگه بخدا بوی مواد شویندس نکن زن😑😑😑

اوهو هرروز میفرستم حموم😂😂😂 آخه حس میکنم پتوها بو میدن میگم امین نیس پتوها بو میدن؟میگه بخدا بوی ...

😧😧😧

وای فرخنده نکن

به خدا به بدنت آسیب میزنی با این همه بشور بساب

من 10 درصد تو هم تمیز کاری نکردم دیسک کمر گرفتم😑😑

خیلی مراقب سلامتیت باش

سعی میکنم حال کنم ولی وسواس دارم حتما حموممو باید برم شبا میخوابن که آب قطه😑😑😑😑😑😑منتظرم بزرگ ش ...

سلام اینو گفتی یاد خودمون افتادم ما دوتا خواهریم اگه بدونی چقد با مامان سه تایی میرفتیم بیرون خرید تفریح کلییی میخندیدیم اخ چقدرررر خوش میگذشت هرکی مامانمو میبینه میگه اصلا بهت نمیاد سنت اینقد که جوون مونده 

الان خواهرم اونور دنیاس دلم واسه جمع سه تاییمون پر کشید 😭

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
وااای چرا این مردا این جورین شوهر منم خیلی غر میزنه میگه لاغر نکن دوست ندارم خب اخه من دوست دارم😒

بخدا کچلم کرده میگه اگ بفهمم لاغر شد منم اینقدر میخورم ۱۰۰کیلو بشم میگه بهت نمیاد لاغری 

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2706