2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512271 بازدید | 68299 پست
عزیزم😂😂😂 ولی خدایشش خیلی مرتب و تمیز بود.. با شماره گذاری.. عالی بود👌

سمیه جون من نمیتونم پنج شنبه ها رژیم خ گ خ بگیرم 

امروز میتونم رژیم میوه بگیرم؟ 

این رژیمم باید 1200.300تا پر کنم 

فک نکنم بتونم پرش کنم😯

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عقدم هنوز عروسی نکردم ولی شوهرم همش میگ لاغر شو. حالا زیاد چاقم نیستم ولی میگ لاغر کن انشالله بتو ...

ایشالله میتونی منم قبل ازدواج 53بودم الان عکسامو میبینم اعصابم خورد میشه 

شوهرم همش میگه دوران دوستی چقد هیکلت خوب بود اصلا شکم نداشتی 

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2456
@سمیه1396    راستی گلم بعضی از بچه ها دیروز وزن دادن و تگ کردن اما تو اعلاناتمون نیومده ...

گلم اشکالی نداره.... هفته ی اینده ...،  جای هفته ی قبلی، وزن این هفته را وارد کن😉

و اخطارشونم پاک میشه.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
بله بله  اجرت با خدا

❤️😘

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
لحظه ها و هر آنچه اتفاق می افتد به کامتان شیرین باد سلااااااااام😍 صبح زیباتون بخیر 🌹 روزتو ...

سلام‌گلم.

🌸🌸🌸🌸🌸🌸

2714
سمیه جون من نمیتونم پنج شنبه ها رژیم خ گ خ بگیرم  امروز میتونم رژیم میوه بگیرم؟  این ...

گلم هر روزی مالِ خودش هست.. و اصلا نمیشه روزها را تغییر داد.امروز‌ کالری  شماری  معمولی هست! 

خگخ احباری نیست.. میتونی  کلا‌ نگیری!😉

سلام گلای توی خونه رژیم بگیرای نمونه

کالری من تا بدین لحظه با یک عدد میان وعده

289

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
گلم هر روزی مالِ خودش هست.. و اصلا نمیشه روزها را تغییر داد.امروز‌ کالری  شکاری معمولی هست ...

یه روز جایگزین بهم بدین😢

من کلأ اونروز رو نمیتونم بگیرم

و دلمم نمیخواد که اصلا نگیرمش، چون میدونم تاثیرش زیاده😕

💙چالش پاییز بامداد خمار💙  عضو گروه آبی🙂💪  وزن شروع چالش73🤐 وزن 99/8/3 (69.500)😍وزن هدف تا اخر پاییز 63😍 
اهان مرسی ... قد۱۶۵ وزن ۷۳ وزن هدف۶۵

امضای استاتر را هم بخون🌸

یه روز جایگزین بهم بدین😢 من کلأ اونروز رو نمیتونم بگیرم و دلمم نمیخواد که اصلا نگیرمش، چون میدونم ...

نه گلم.. قوانین رژیمه... نمیشه  روزش را جابه جا کرد!! حتما دلیلی هست که خگخ روزز پنجشنبه باشه😉

امروز هم‌نمیشه.. چون فردا فسته... ضعف میکنی😐

2706