2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
آره عزیزم اشتباس ب بدنت آسیب میزنی...با آرامش و هر حرکتی رو طبق خودش انجام بده...عرق کردن فقط آب بدن ...

باشه عزیزم از این به بعد اینجوری ورزش میکنم🏋️‍♀️ گلم ممنون خسته نباشی♥️💛🙂😘

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
سلام به همگی صبحتون بخیر و شادی و سلام مخصوص به همه بچه های پرتلاش گروه قرمز😍 سرگروه جان @عروستر ...

آفرین محشره که همین طوری پیش بروعالی💪

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💛🧡❤️💜💚💙💛🧡❤️💜💚🧡❤️ بچه هااااا ی گلم 📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 شرایط: ناشتا،، بعد از wc ...

من روز اول دوره مه😭😢😢😢😢😢

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
2731
@آسنات99     سلام عزیز دلم وزن شروع ۷۸           وزن فعلی ۷۷/۳ ...

،،،،ای جانم کاهشت پایداررررر عزیزم من نتونستم تکت کنم من 77بودم شدم 76

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
سلام صبح همگی بخیر و شادی @آسنات99           @mis_sarina  & ...

سلام عزیزم صبحتون بخیر باشه @آسنات۹۹

عالی قهرمان😍😘 @حصارسکوت    

واقعا آفرین بهت عالی پیشرفتی

@آسنات۹۹ نمیدونم چرا تگ نمیشین عزیز دلم

وزن اولیه:۶۸/۸

وزن فعلی:۶۷/۹

هدف:۵۸

قد:۱۶۴

صلواتی برای ظهور
سلام سرگروه جان من   وزن شروع 59                   ...

چرا میگی باز خوشگلم تو ک هفته ی اوله تو تاپیکی؟؟

اگ رعایت داشتی و تقلب نداشتی و شرایط وزن کشی و رعایت کردی و نزدیک پریود نیستی صبر کن مث خودم شاید هفته ی دیگه ترکوندیم😘😘

پر قدرتر از قبل ادامه میدیم بخند مصمم تر باش

من ی هفته ها شده 300 گرم کم کردم با کلی رعایت ولی هفته ی بعدش نشون داده نتیجه ی تلاشم و زده یهو 2 کیلو کم شدم نگران نباش ما میتونیم چون میخااااااایم💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
سلام عزیزم صبحتون بخیر باشه @آسنات ۹۹  عالی قهرمان😍😘 @حصارسکوت     واقعا آفرین ...

@آسنات99    

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2738
@آسنات99     سلام عزیزم وزن اولیه ۶۷ کیلو،  بدون ورزش، رژیم رو از اول مهر شروع کردم ...

دقیقا شرایط منم همینه ، هم وزن اولیه هم میزانی که کم کردم بدون ورزش 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
سلامممم عزیزم آفریییین خیلی عالیه💃💃💃💃💃 من پریود شدم دیشب😢ولی بااین حال باز خودمو کشیدم ۷۵/۳۰ ...

آبجی جون کاهشت پایداررررررر خوب کم کردی با اینکه عادتی،،،،منم قراره عادت بشم من 77بودم شدم این

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
@کچر     @دیاناجوون     @pofak24      من۲/۵کیلو کاهش داشت ...

سلام عزیزم

باریکلااااا

انگیزه گرفتی برای هفته جدید

این هفته بهتر از هفته قبل باش مطمئن باش این روند همچنان ادامه داره🤩🤩🤩🤩

سلامممم عزیزم آفریییین خیلی عالیه💃💃💃💃💃 من پریود شدم دیشب😢ولی بااین حال باز خودمو کشیدم ۷۵/۳۰ ...

به به افرین خانم عالیه راضیم 🧡🧡🧡خسته نباشی 👌🏻👌🏻👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706