2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512270 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزدللللم😘😘😘به به چه عالی نوش جونت آخ گشنم شد😂😂 @taniya1400   ریپلای نشدی😍

😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای مرسی عزیزم 😘😘😘😘

❤️❤️❤️🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام عزیزم.خوبی من نمیدونم با اینکه شما را ندیدم و نمیشناسم چقدر عاشقت شدم.از صحبتت معلومه چقدر مهر ...

الاااااا فداااات شم من🧡🧡🧡🧡🧡🧡

من حال و احواله تک تکتون رو میفهمم از ذوقتون برای کم کردن و اشتیاقتون برا اینکه این روزا بگذره و احوالتون خوش بشه♥️♥️♥️ دورت بگردم خانم زیبا دل به دل راه داره🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2720
@شب_بیدارم     سلام عزیزم من دیروز ۳۰۰کالری اضافه خوردم با اینکه ۲۰۰کالری از مجازم کم کر ...

سلام به رو ماهت وروجکه آتیشپاره فدا سرت دیگه شده

امروز فستیم هممون خانم خانما🧡

الاااااا فداااات شم من🧡🧡🧡🧡🧡🧡 من حال و احواله تک تکتون رو میفهمم از ذوقتون برای کم کردن و اشتی ...

سلام سرگروه خوشکله چطوری خوبی.صبحت دل انگیز جانا😍😍😍میگم هفته ای ۱۰۰ گرم باید از روی میزان کالری کم کنیم؟؟ یه همچین چیزی شنیدم از بچهها

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2714
سلام سرگروه خوشکله چطوری خوبی.صبحت دل انگیز جانا😍😍😍میگم هفته ای ۱۰۰ گرم باید از روی میزان کالری ک ...

سلااااام خانم صبح شما هم بخیرو خوشی عزیزجانم

نه فدات شم هر ۵کیلو‌کاهش =۱۰۰ کاهش از روی کالری مصرفی هستش 

چیزی برات نمیمونه سره دوماه که😂😂😂🧡🧡🧡

@مرباجونی      

سلام عزیزم گزارش دیروزم

قبل صبحانه یک لیوان اب گرم+آبلیمو+دارچین
عسل+سیاهدانه
یک ق ژله رژیمی بدون شکر

صبحانه یک عدد تخم مرغ+یک عدد نان تست سبوس +یک کف دست نان بربری

میان وعده صبح پنج تا بادام درختی

نهار چهارو نیم ق برنج کته+سه قاشق خوراک لوبیا سبز+ یک کف دست نان بربری

میان وعده عصر 12 پسته خام+یک قاشق دانه چیا+ چای+نصف یک کلوچه

شام چای نبات+یک خرما

کالری مجاز 1080

کالری مصرفی 834

20دقیقه پیاده روی

آب 3لیوان

ازصبح کمردرد داشتم اصلا نتونستم اب و شام درست بخورم.امروزم درد دارم همون فست میگیرم غذا کم بخورم.
من پریودم فردایکشنبه وزن کشی کنم؟

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

@سمیه1396    

@دیانا24    

سلااااااام.صبح پاییزیتون قشنگ مهربونا😍

یه سوال دارم.من دیروز تو برنامه مانکن زدم دیدم کالری نون خشک خیلی بالا نیست و چند تیکه خوردم .اما خیلی سنگین شدم حس کردم اشنباهه

شما در مورد کالری این نون خشکایی که تو نون فانتزی فروشیا هست و مغز تخمه داره ،اطلاعی ندارید؟؟

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
@سمیه1396     @دیانا24     سلااااااام.صبح پاییزیتون قشنگ مهربونا😍 یه سوال ...

@شب_بیدارم    

جانا تا هستی .خوشحال میشم نظر شما هم بدونم❤بنطرت  اشتباه کردم خوردم؟

2706