2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست
قربونت عزيزم ♥️♥️ نه بابا ما از ١٨ بالاتر نميريم كه😉😉😉☺️☺️

😂😂💃🏻💃🏻🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزارش#   سلام من شام ناهار صبحانه نخوردم همشو میان وعده حساب کردم مثلا اومدم خگخ بگیرم دیگه ...

سلام عزیزم 

صبحانه: ۲تا خرما+۲کف دست نون+ی لیوان شیر

ناهار:جوجه ی سیخ کوچیک +ماست۳قاشق+۱کفگیر برنج+سالاد‌

شام : ی نفر سرزده اومد و پیتزا اورد خوردیم داغون شدم فک کنم ۲۰۰تا اینا اضافه شد

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2731
من امروز خونه مامانم بودم نگرفتم با اينكه چند سال پيش سه چهار ماه گياهخواري ميكردم يه كم ميترسم فكر ...

نه زیاد سخت نیست منم رژیم شیر و میوه گرفتم یه زمانی سخت بود بنظرم گیاه خواری بهتره😊

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
نه بعدا شد. هزار بار تا یه بچه داشت خانوادم خواستن طلاقش بگیرن نذاشت مرتیکه عوضی. داداش و مامانمم زد ...

اگه از همون اول جدا میشد اینقدر عذاب نمیکشید! خدا کمکش کنه.. ان شاالله که شوهرش سرش به سنگ‌بخوره و ادم بشه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
موقع رژیم، حتما از مولتی ویتامین و قرص اهن استفاده کنید! تا ریزش مو‌نگیرید! برنج هم هفته ای حداقل ۱ ...

سلام سمیه جون قرص آهن رو باید هر شب بخوریم و من قبلا مولتی ویتامین خوردم اشتهام زیاد میشد باید چیکار کنم و ویتامین D هم باید بخوریم  ممنون میشم راهنماییم کنید 

عضو گروه نارنجی 💛وزن شروع ۷۸😥 وزن فعلی ۶۸😯وزن هدف ۵۵ 😍😍

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزدلم 

ببخشید خیلی دیر شده

کالری مصرفی ۱۳۷۸کالری مجاز ۱۳۸۰

آب ۱.۵لیتر عزیزم من خیلی کم آب می‌خوردم بعد از شروع رژیم ۸لیوان آب به زور خوردم گلاب به روت همون آب بالا آوردم برای همین تمام زورمو تو آب میزنم 

ورزشم امروز نشد انجام بدم پاهام درد میکرد به سمیه جون هم گفتم

این کاربر فوت شد 🖤
امروز خگخ بود تقلب نکردم ولی زیر کالری خوردم. ساعت ۱۲ به بعدم یه سیب خوردم با یه چایی خسته بودم مشک ...

تا جایی که یادمه الهه جون گفتن اولاش چای یکی ایراد نداره اما کم کم حذفش کنید

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2706