2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

سلام لبنیات رو میشه تو روز خام گیاهخواری خورد؟؟؟؟

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هنوز تا هنوز از من سوال میکنن چند کیلویی میگم۱۰۸ 😂 امه اینجور😳😳نههههههه 

اصلا بهت نمیاد 

بعد متوجه میشم که بجای ۷۸ گفتم ۱۰۸😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
اشتباه خوردم یعنی؟😅

هرچیزی که حرارت دیده وپخته شده تو خگخ ممنوع شیر پسته وشیر بادوم شیر نداره چندتا بادام میریزی تو مخلوط کن کم کم آب اضافه میکنی  تا کامل شیرش پس بده بعدم از صافی رد میکنی بادوم پوستش بکنی بهتر تو نت سرچ کنی طرز تهیه شیر بادام میاد منم خودم امروز مواد غذایی مناسب خگخ نداشتم خگخ نبودم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738
دمت گرم#  ‍ ❤💪💪💪

جان خودم کلا یادم میره چی بودم 😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
اره خوبه پروتیین داره  ولی برنج رو نباید حذف کنی هفته ای سه بار بخور موهات نریزه

آره هفته ای سه بار میخورم ولی لوبیا خیلی احساس سیری به آدم میده

صعود به گروه نارنجی .قد 150.وزن اولیه 72،وزن فعلی 68.850.وزن هدف 55.خدا رو شکر
هنوز تا هنوز از من سوال میکنن چند کیلویی میگم۱۰۸ 😂 امه اینجور😳😳نههههههه  اصلا بهت نمیاد&nbs ...

شما قبلا ۱۰۸ بودین تو چند وقت کم کردین؟؟

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706