2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512448 بازدید | 68299 پست

سلام خانومای خوشگل چی خوردید تا حالا والا من موندم چی بخورم تا الانم ۲۰تا پسته خوردم با ی شلیل.شامم ک سالاد میخورم و ذرت خام فقط چایی و ابولرمو لیمو ک نیت داره بهم میریزه یکم منو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بامداد خمار جونم. یه سوال دارم توی رژیم خگخ میشه به سالادم روغن زیتون بزنم؟ و اینکه ورزش دوچر ...

سلام عزیزم اره میشه 

استقامتی هست ولی برای گرم کردن و چربی سوزی هم خوبه بجای هوازی

اگه سنگین و اهسته بزنی استقامتی اگه سبک و تند بزنی هوازی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
پریودیم بشدت دردناک و وحشتناک بود اینسری🥴 دیروزم یه مشکلی پیش اومده بود....واسه اولینبار تو دوران ر ...

فاطمه جون منم امروزوحساب نکردم😢صبح رفتم آزمایش پرولاکتین بی حسم ضعف میرم🤕

نه نه 🤚چرا خوندم والا  من بالای ۲ سال تایپیکات همراهم . حق اب گل دارم😅😅🙈🙈🙈

پس دوتا اخطار بهت میدم تو این دوسال خودت بگو چند بار گفتم قدرتی کار کنید ؟ 😑🔫

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
فاطمه جون منم امروزوحساب نکردم😢صبح رفتم آزمایش پرولاکتین بی حسم ضعف میرم🤕

الهی فدات😘😘

باشه عشقم.... ایشالا جواب آزمایشتم اوکی باشه😘

حالام برو زیر پتو مثل من اعلاناتتو چک کن😁🤪

به حکمتش دل بسپار 🌿
🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔🔔 سلام سلام صد تا سلام صبحه زیبای پاییزییتون بخیر رژیمیهاااا ...

صبح و ظهرت بخیر گلم

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الان من میخام شرکت کنم باید وزنمو بگم؟؟ باید چکار کنم بلد نیستم

امضامو بخون 

سلام صب بخیر عزیزم...ت زمان پریودی وزن می‌ره بالا؟یا فقط یکی دو روز قبلش؟

سلام گلم

۲ الی ۳  روز قبل و ۳ روزِ اولِ دوره 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
میبینم اینجا خیلی فعالیت داری. چه چیزی اینقدر بهت انگیزه میده؟ من دوروبریام همشون میگن دیوونه ای هیک ...

خب من با اکثر بچه های قدیمی اینجا دوستم و میشناسمشون... در جریان روند کاهش وزنهاشون بودم... مثلا مینا یا همون عروسترکم یا همین آذر من میدیدم چطور دارن کم میکنن.... بعد همینکه الان کنارمون هستن و بهمون روحیه میدن خیلی خیلی حس خوبی بهم میده

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
@آسنات99     @taniya1400     @سمیه1396     سلام عشقاااااااا ...

عالیههه باریکلامنم تاالان ۷۰۰تامصرف کردم ضعف میرم😂😂ازم خون میگیرن اینجوری میشم منم ازفردا حتماً پرقدرت میام😘💪💪💪💪😍

سلام عزیزم.یه سوال میگم اگه حبوبات رو مثل لوبیا و نخود رو آبپز کنیم به جای برنج بخوریم خوبه به نظرت؟

اره خوبه پروتیین داره 

ولی برنج رو نباید حذف کنی هفته ای سه بار بخور موهات نریزه

2706