2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512447 بازدید | 68299 پست
اخجون يكي پيدا شد اخيش پس از امشب تگت ميكنم خوشگلم اتناام ٩٧ بودم شدم ٧٠ شل گرفتم شدم ٧١😁😁 مي ...

باشه گلم منم تگت میکنم بیام

منم وزنم73 بوده اول 

وزن الان 71 

هدفم 62 انشالله😍

الان امروزم خگخ هستم اگه بتونم ادامه بدم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
@آسنات99     سلام گلم من نمیدونم الان باید چیکار کنم کجا باهات در ارتباط باشم

عزیزم طبق تاپیک ادامه بده اگرچالشی ورزشی بودتگت میکنم اگه دوستداشتی گزارش بدی هم میتونی ولی اجباری نیست💙💙💙هم وزنت پیداکن باهم رقیب باشید انگیزت بیشترمیشه💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم من ۱۰۵ هستم دوست داری با من رقابت کنی👋

بله با خوشحالی من ۱۰۳.۴۰۰هستم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
باشه گلم منم تگت میکنم بیام منم وزنم73 بوده اول  وزن الان 71  هدفم 62 انشالله😍 الان ا ...

تو ميتوني عزيزم 

به زودي به وزن هدفت ميرسي گلم مطمعن باش

چون اوايل رژيمم هستي خوب رعايت كنيم هفته اي يك كيلورو حتما كم ميكني

قدت چنده؟

من ١٧٠ ام

🥀🌈
2728
سلام ممنونم خوشگلم 😘یه نمونه خگخ که قبلاً الهه جون گذاشتن روصفحه۳۳۷گذاشتم ببین هرچیزگیاهی خام میتون ...

قربونت برم عزیزم 😘 ایشالله سعی میکنم بتونم چون میخام بهترین نتیجه رو داشته باشم 😍😍💪

تو ميتوني عزيزم  به زودي به وزن هدفت ميرسي گلم مطمعن باش چون اوايل رژيمم هستي خوب رعايت كنيم ...

انشالله در کنار هم هممون به نتیجه می‌رسیم 🤩 قدم 165 

سلام عزیزم من ۱۰۵ هستم دوست داری با من رقابت کنی👋

میشه دعوت دوستی من رو قبول کنی

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

اگه کسی هست بیاد با هم رقابت کنیم .وزنم 80. قدم 157

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 

سلام سر گروه جونی  چطورییی   

@شب_بیدارم    

برنامه  خگخ امروزم  ببین  خوبه 

صبحانه   یه عدد موز 

میان وعده  دوتا سیب  وپنج تا  پسته 

ناهار  سالاد  کاهو و دوتا گردو 

میان وعده دوتا هلو 

شام  خیار و گوجه 

عزیزم طبق تاپیک ادامه بده اگرچالشی ورزشی بودتگت میکنم اگه دوستداشتی گزارش بدی هم میتونی ولی اجباری ن ...

دوست دارم گزارش بدم چون انگیزه میگیرم کجا باید بدم گزارش همینجا؟ 

2706