2410
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512266 بازدید | 68299 پست
آره عزیزم ولی من امروزم به فنا رفت نمیدونستم آش رشته خیلی کالری داره

منم امروز دو ملاقه آش سبزی خوردم ۵۰۰ کالری داشت ۲۰۰ کالری بیشتر از حدم خوردم نمیدونستم

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
موافقم. شما چند ماه طول کشید به این وزن رسیدین؟؟

عزیز تقریبا ی سال

من چون شیر میدم سختم بود رژیم نگرفتم ی ذره رعایت کردم و رفتم زایمان کردم ۵کیلو کم شد یعنی ۸۶بودم عملا

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

مختصر  و مفید میگم😂😂

کالری مجاز ۱۵۰۰

کالری مصرفی ۱۶۰۰🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

روز اولم بود.دعوام نکنید😎😎

@شب_بیدارم    

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2720
منم امروز دو ملاقه آش سبزی خوردم ۵۰۰ کالری داشت ۲۰۰ کالری بیشتر از حدم خوردم نمیدونستم

ووااای منم امروز ۳۰۰تا زیاد خوردم دارم میترکم از غصه

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
شما ورزشت چه جوریه پیاده روی میری

نه نمیرم به خاطر کرونا هم اینکه من تنبلم😅😅😅میخوام تو خونه ورزش کنم

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
فست نه خگخ هم نه کالریم. دویستا کم کردم به خاطر کاهش وزن دوازده کیلوییم تو سه ماه پیش و کم خونین نمی ...

درسته گلم. من فستهارو میگیرم اما خگخ نه. هر شب موقع گزارش همو تگ کنیم 🧡بنظرتون چالش ورزشی هم بزاریم؟ 

Null
2714
درسته گلم. من فستهارو میگیرم اما خگخ نه. هر شب موقع گزارش همو تگ کنیم 🧡بنظرتون چالش ورزشی هم بزاریم ...

منم تگ کنید فداتون بشم

عزیز تقریبا ی سال من چون شیر میدم سختم بود رژیم نگرفتم ی ذره رعایت کردم و رفتم زایمان کردم ۵کیلو کم ...

خب کاش من سال دیگه ۷۱ باشم . ورزش هم کردین؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
نه نمیرم به خاطر کرونا هم اینکه من تنبلم😅😅😅میخوام تو خونه ورزش کنم

منم تو خونه ورزش میکنم دخترم ۲۰ ماهشه نمیزاره برنامه از بازار گرفتم با اون ورزش میکنم

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
2706