2726
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512448 بازدید | 68299 پست

@behe74    

@pofak24    

@فسنجون_77    

@آسنات99    

سلام بچه ها. امروز من رعایت کردم. فقط شب یکم ناپرهیزی کردم و چندتا خوشه انگور اصافه خوردم. 

خگخ نبودم چون بچه شیر میدم

ورزش هم نکردم چون پریودم برا اولین بار بعد زایمان و خونریزی شدید و از این قصایا

فقط دوبار بچه را بردم پارک و سرجمع شاید نیم ساعت پیاده روی آهسته داشتم

از برنامه کالری شمارم عکس گرفتم ولی عکس بارگذاری نمیکنه. سخت بود هی ریپ کر دمتون و هی مشکل ایجاد شد اومد از اول

کاغذ دم دستم نیست یادداشت کنم

ولی انشالله از فردا گزرش قشنگ مینویسم

یاعلی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه  رقیب ندارم .آره عزیزم پایه ام

یه دوستی قرار بود با هم رقابت کنیم متاسفانه گم کردم . امیدوارم همه مون موفق شیم

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
سلام عزیزم امروز یک ساعت ورزش کردم یه ساندویچ فلافل خورم خودم درست کردم یواش یواش خوردم تا قبل ساعت ...

سلام عزیزم اره منم ورزش کردم حلقه کمرم زدم😍ناهارم خورشت بامیه بود با ده قاشق برنج...شامم خورشت خوردم ولی بدون برنج😂میوه هم خوردم کالریمو 1374بستم

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩
2728

بیاین با هم رقابت دوستانه داشته باشیم

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
سلام. منم گروه نارنجیم وزن هدفمون نزدیکه. میخواید رقیب چالشی باشیم به هم انگیزه بدیم ؟

من خیلی تنبلم و شکمو😜میترسم نتونم بهت برسم افسردگی بگیرم😂😂😂قدت چنده؟

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜
🧡😊 پس هر شب تو گزارش روزانه علاوه بر سرگروه همدیگرو تگ کنیم 👍🏻 شما فست میگیرید؟ خگخ چ ...

فست نه خگخ هم نه کالریم. دویستا کم کردم به خاطر کاهش وزن دوازده کیلوییم تو سه ماه پیش و کم خونین نمیتونم فست بگیرم حالم بد میشه

ایشالا

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
من خیلی تنبلم و شکمو😜میترسم نتونم بهت برسم افسردگی بگیرم😂😂😂قدت چنده؟

۱۶۳ شما چندی؟ همه یوقتهایی تنبلو شکمو میشیم اما الان دیگه عزممونو جزم کردیم واسه لاغری. مگه نه؟ 😊😉

Null
بیاین با هم رقابت دوستانه داشته باشیم

موافقم. شما چند ماه طول کشید به این وزن رسیدین؟؟

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

شما ورزشت چه جوریه پیاده روی میری

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
بچه های گروه سبز 💚💚💚 هَل مِن مبارز؟؟؟؟

من گروه آبیم ولی وزنمون  و هدفمون تقریبا میخوره بهم 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706