2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512480 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عددی نمیدونم معمولا با دقیقه حساب میکنن  ۱۵۰ تارو چند دقیقه ای میزنی ؟ یا ببین تو هر دقیقه ...

ممنون باشه بعد ازاین زمان میگیرم ببخشیم کالری کمبوزه رو شما هم نمی دونین من هر روز می خورم  

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2728
ماشين بوگاتي🚗🚘 بده منم به بوق بزنم  بيب بيب

😂😂درشکه ی ناصر بوق نداره ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
آره عزیزم درسته و دهم هر ماه سایزتونو میدید صفحه اول و دوم رو حتما بخون میتونی از بچه ها هم وزن پی ...

مرسی نفسی بله مطالعه کردم بازم میخونم 😍😍😍👌

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738
عزیزم من قد و وزنمو نوشتم دیروز + وزن هدفم ولی عضو گروهی نشدم چرا؟؟

سرگروه رو تگ کردی ببینه ؟

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
منم راه میدین؟؟؟ درسته قد و وزن بالاس....ولی خودمو جمع و جور میکنم ی گوشه میشینم😊😊😊

عالیه تو هم باش تو خودتو می تونی برسونی من 105کیلو بودم با کالری شماری و رقص شدم 77

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
مرسی عزیزم درسته الان پروفو امضام؟؟ ی سوال پس ما تنها کاری که میکنیم وزن هفتگیو یکشنبه اعلام میکنیم ...

من وشما فكر كنم بتونيم با هم پيش يريم اگه بخواين

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
گلم عکس بچت میخاستی بذاری ببینمااا

گذاشتم دیگه ندیدی ؟ 

2706