2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512489 بازدید | 68299 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@بامدادخمار   عزیزم من فکرمیکنم کم خونی داشته باشم میتونم درکنار این رعایت ها قرص آهن و مولتی ویتامین بخورم؟. وقرص ال دی موردی که نداره؟ 

فقط خدا کافیه ❤️ وزن شروع 72 هدف 65 ❤️من میخوام ومیتونم که بهش برسم 💪
2731
سلام نگینی. چطوری؟ انصراف دادم.  اگه خدا بخاد میخام مامان شم. تو چکار کردی. خبری نشد؟

ای جون دلم انشالله زودی مامان شی نه فدات شم نشدم فعلا دیگه کم کم دارم بیخیالش میشم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2738

سلام.هنوز گرو بندی ادامه داره.اگه هست من هم بیام

قدم ۱۵۹.۵

وزن ۷۸

میخوام انشاءالله ۱۵ کیلو کم کنم.

گروه نارنجی

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
من اسم سر گروه تو تگ کردم پیام تو که ببینه، عضو شدی عزیزم

عزیزم من اسم سر گروه قرمز رو تگ کردم، سر گروه خودت

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
گلم بیست کیلو اضافه وزن میشی گروه زرد👍 @فندق_فسقلی    

در واقع ۲۵ کیلو اضافه وزن دارم چه اشکالی داره تو گروه شما عضو بشم 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2706