2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512476 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم  من وزنم خیلی زیاده نسبت ب سنم با توجه ب مطالب شما تو گروه قرمز قرار میگیرم @عروس ...

سلام عزیزم.. خوش اومدی🤗🤗

نگران نباش با اراده و تصمیم مصمم میتونی💪💪💪💪👋👏👌👍

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sepiiiiiideh   منو بنویس آبجی اوندفعه تو گروه بودم گوشیم سوخت 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
سلام آسنات جون صبحد بخیر عزیزم با اجازه ات من هدف رو تغییر دادم از ۵۸ کردم ۵۵ با این حساب میرم گروه ...

سلام عزیزدلم من که کاری نکردم درکنارباانگیزه هامنم به شوق میام موفق باشی خوشگلم😘😘😘

@فندق_فسقلی    

سلام عزیزم

وزن فعلی ۷۵ وزن هدف ۵۸ قد ۱۶۸

💛گروه زرد💛وزن فعلی:۷۵ وزن هدف:۵۸ به خودم قول دادم به چیزی که میخوام برسم همراه با بامداد خمار و فندق فسقلی دوست داشتنی💛💛سخته اما شدنی،کم نیار...
2738

سلام عزیزم‌   آزیتا هستم  اسم کاربری (azie)

شروع         فعلی            هدف       

95             ۸۰.۵۰۰           ۶۸

@شب_بیدارم    

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

سلام

اسم منم به لیست گروه قرمز اضافه کنید پلیز💖

@عروسترکم    

وزن اولیه : ۷۸/۲۰۰ وزن هدف:  ۵۲ قد :۱۵۰

موفقیت پایان نیست✔                                              شکست نابود کننده نیست✔                                   ✴شهامت ادامه دادن است که اهمیت دارد✴                             
2706