2703
2553
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512269 بازدید | 68299 پست

سلام منم هستم گروه ابی

چیکار باید بکنم

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم منو هم بنویسید 

قد 166

وزن فعلی ..امروز خودمو وزن میکنم

وزن 55

میخوام 20کیلو لاغر بشم میفتم تو گروه بنفش

(گروه بنفش)وزن شروع 77/300    وزن فعلی  75/500. (وطنم برگشت خورد و باز شدم 77/300 اما برای هفته جدید قوول میدم ک کاهش خوبی داشته باشم و همه رو متعجب کنم میدونم ک میتونم) وزن هدف 52
2720

سلاااام من از اسفند با همین تاپیک ۲۰ کیلو کم کردم یه مدت شل شدم دوباره میخوام شروع کنم 

وزن اولیه ۹۴

وزن فعلی ۷۴

وزن هدف ۷۰

قد ۱۷۱

باورم نمیشه گروه سبز اومدم 🥺

@مرباجونی    

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.

@sepiiiiiideh    

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714
ووووی گم‌کرده بودم تاپیک‌جدید رو🤣🤣🤣🤣🤣🤯🤯🤯🤯🤯 سلااام ب همگی🤗🤗🤗🤗🤗🤗 تاپیک‌جدیدمون مبارک ...

سلام منم از صب پشت درا ب انتظار نشسته بودم....

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
سلامممممممم💃💃💃💃به پاییززززخوش آمدید💙💙💙💙پاییزآمده تامراعاشق کندخخخخ😂😂😂😂😂😂البته الهه وبر ...

سلام آسنات جون صبحد بخیر عزیزم با اجازه ات من هدف رو تغییر دادم از ۵۸ کردم ۵۵ با این حساب میرم گروه نارنجی انشالله به زودی زود برمگردم گروه خودت عشقم مرسی که این مدت برام زحمت کشیدی 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

@آسنات99 

سلام عزیزم منم میخوام تو چالشتون ثبت نام کنم. وزن الانم 73 میخوام برسم به63

اجازه همراهی میفرمایید؟؟

جاتون خالی عضو چالش مادام العمر کاهش وزن با مدیریت بامدادخمار هستم،،، عضو گروه سبز،،، قد168،،، وزن شروع 63،،، وزن این هفته 61.5،،،هدف 59   اینم بگم که تو چالش پاییزی ده کیلو کم کردم   چربیه سنگ که نیست آب میشه  
2706