1989
1955
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 477224 بازدید | 68305 پست

@آسنات99   سلام زهرا جونم خوبی این دو هفته یکم مشغله داشتم نتونستم بیام گوشیمم خراب بود 

رژیم نبودم عزیزم نتونستم از امروز دوباره شروع میکنم وزن امروزم ۶۲

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
اووووووف چ کاهش توپیییی💃💃💃💃💃💃 مبارکه ❤❤❤❤ 

مرسی ازشما💋😘سرگروه جونم💜

ولی یکم نگرانم اخه پریودنمیشم الان حدود3ماه پریودنشدم همیشه عقب میندازم تنبلی تخم دان دارم😥می ترسم رووزن کم کردنم تاثیربذاره😥

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان69/300😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 مادردوقلوهای دوست داشتنیم🧘‍♀️🤸‍♀️

خان خود را برای عید زیباتر کنید

@آسنات99     سلام عزیزم  وزن اول ۶۸ وزن هفته پیش ۶۶و ۷۰۰ وزن هدف ۶۰  این ه ...

سلام خوجملم😘مرسیییی که گفتی🌼🌼🌼

چالش ورزشی💙سرگروه آبی تاپیک بامدادخمار😘💙❄❄شروع چالش زمستانی ۱۳۹۹/۱۰/۱❄❄🌬تنقلات وموادغذایی مضرممنوع🚫اگرمیخوای زندگیت روبسازی اول بایدبدنت روبسازی💪💪خوش اندامی=اعتمادبه نفس😍.              وزن اول۷۶😱وزن شروع چالش قبلی۶۴😰وزن الان ۵۱هدف زیر۵۰😂۹۹/۹/۹به آرزوم میرسم خدای خوبم امیدم به خودتته😍😘
1983

@sepiiiiiideh   سلام عزیزم

وزن اولیه ۸۵ 

وزن هفته قبل ۸۳،۱۰۰

وزن فعلی ۸۲😍

🌹🌹🌹💪💪💪💪💪💪

گروه بنفش 🙋‍♀️وزن اولیه=۸۵👈قد۱۶۰ وزن فعلی ۸۵👈وزن هدف ۶۲💃🏋️‍♂️💪💪💪مامیتونیم عضوگروه بامدادخمار💃💃🏋️‍♂️🏋️‍♂️😎

سلام مینا جان 

@عروسترکم    خوبی عزیزم

امروز پریودم 

⁦⁦       ⁩گروه قرمز♥️⁩                            ⁦      تاریخ شروع: ۱۳۹۹/۷/1، وزن اولیه: ۸۹، وزن هدف: ۶۰، قد:۱۶۰.                                                                     
@sepiiiiiideh     سلام عزیزم وزن اولیه ۸۰         وزن هفته اول۷۳ &n ...

خوبه باز نیم کیلو کم شدی 💪💪💪

باید تحمل کنی خواهر ماهم نمیتونیم گرسنگی رو تحمل کنیم ولی مجبوریم😩

🌸سرگروه بنفش تاپیک لاغری بامداد خمار🌸             🌸 وزن شروع ۷۰  الان ۵۹   هدف ۵۵ 🌸😎             من اهل دوست داشتنم ❤ تواهل کجایی؟ مهدی اخوان ثالث          🌺هرکی باما مشکل داره   مشکل گشا ابالفضل 😂 

@شب_بیدارم    

سلام عزیزم❤❤

امروز نتونستم وزن کشی انجام بدم متاسفانه😖😖

ولی با توجه به وزن هفته قبلم و هدفم باید عضو گروه آبی بشم و ۱۰۰ تا از کالریم کم کنم

الان به آسنات بگم منو عضو گروهش کنه؟؟؟؟🤔🤔🤔

از وقتی اومدم تو این سایت برگ بهم نمونده🍂🍃
@آسنات99     سلام عزیزم صبح بهیر من پریودم وزنما نمیگم

سلام خوشگل خانم😘مرسی که گفتی🌼🌼

چالش ورزشی💙سرگروه آبی تاپیک بامدادخمار😘💙❄❄شروع چالش زمستانی ۱۳۹۹/۱۰/۱❄❄🌬تنقلات وموادغذایی مضرممنوع🚫اگرمیخوای زندگیت روبسازی اول بایدبدنت روبسازی💪💪خوش اندامی=اعتمادبه نفس😍.              وزن اول۷۶😱وزن شروع چالش قبلی۶۴😰وزن الان ۵۱هدف زیر۵۰😂۹۹/۹/۹به آرزوم میرسم خدای خوبم امیدم به خودتته😍😘
1967
 گلم تو رژیم باید حوصله داشت.. یواش یواش اونام درست میشه👌 برنج روی سایز شکم بدجور تاثیر من ...

نمیشینم یهو یعالمه بخورمااا فوقش مثلا پنج تا قاشق

بعد بیشتر بخاطر اینه ک غذای رژیمیو سالم اصلا بلد نیستم

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
امروز پری بودی؟؟؟ فست خیلی تو کاهش موثره چرا بزاری کنار؟؟

سلا م گلم🌸

اوهههههه.... حالا بندریاش بیان وسط

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

صدافرین به ارده و تلاشت🎉🎉🎉🎉🎉

ورودت را به دهه ۵۰ تبریک و تهنیت عرض میکنیم 🥳🥳🥳

#همینا.میخایما‍   💪💪💪💪بکوب برو جلووو

🌸 سرگروه نارنجی🧡🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۳🏆🎉🎉🎉.... قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
امروز پری بودی؟؟؟ فست خیلی تو کاهش موثره چرا بزاری کنار؟؟

نه گلم منظورم هفته قبل بود

بله کاملا مشخصه،فقط سخت بود برام😅حالا این هفته بیشتر تلاش میکنم🏃

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
سلام سپیده جون وزن اولیه.    هفته قبل.     فعلی.    هدف ۹۱/۶۰.   ...

روز هشتم شوک چند بودی؟؟

🌸سرگروه بنفش تاپیک لاغری بامداد خمار🌸             🌸 وزن شروع ۷۰  الان ۵۹   هدف ۵۵ 🌸😎             من اهل دوست داشتنم ❤ تواهل کجایی؟ مهدی اخوان ثالث          🌺هرکی باما مشکل داره   مشکل گشا ابالفضل 😂 
صبح بخیر گلی💐 وزن شروع ۶۹ وزن هفته پیش ۶۵.۷۰۰ وزن فعلی 🎈🎈🎈 وزن هدف ۵۸ روز خوب و خوشی داشته ...

سلام خوشگلم😘😘مرسی که اعلام کردی😍فدات عزیزم انشاءالله شماهم درکنارعزیزان روزخوشی داشته باشی😍😍😘😘🌼🌼🌼🌼

8
خوبه باز نیم کیلو کم شدی 💪💪💪 باید تحمل کنی خواهر ماهم نمیتونیم گرسنگی رو تحمل کنیم ولی مجبوریم😩

مرسییییییییی انرژی مثبت😘😘😘

تلاشمو میکنم سپیده جونم😍

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
نمیشینم یهو یعالمه بخورمااا فوقش مثلا پنج تا قاشق بعد بیشتر بخاطر اینه ک غذای رژیمیو سالم اصلا بلد ...

چرا خیلی راحته گلم..اتفاقا از غذاهای معمولی، پختش راحت تره

من  و بقیه بچه ها،، سعی میکنیم که  غذاهای رژیمی را داخل این هشتک بزاریم  که بقیه هم ببیند..

اینجا را بزن..

غذای_رژیمی#  

🌸 سرگروه نارنجی🧡🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۳🏆🎉🎉🎉.... قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلاااااااااااااام عزیزم😍😍😍💛🌻 واااای منم جیغغغغغغغ آفرین گلم کاهشت مبارک🐥🌻🌻 دمت گرم💪🏻💪🏻 ...

عاشقتوم نفسی ممنون از انرژی مثبتت😙😙😙😙😙😙😙😙عالی هستین دم شما و تیمتون گرم عزیزم😘😘😘

💚صعود به گروه سبز💚وزن شروع رژیم 88😒وزن این هفته 72 😁وزن هدف 70😍 قد 167🤗هدف اول 84🔑 هدف دوم80🔑هدف سوم76🔑هدف چهارم 72🔒هدف نهایی 70🔒مرسی از الهه  جون و فاطمه عزیزم ونازنین گلم و زهرا ی مهربونم بابت کمکا و راهنمایی هاشون.😍سرگروه جدیدم زیتونپرورده جون ممنون از زحماتت نفسی💚💚
نه گلم منظورم هفته قبل بود بله کاملا مشخصه،فقط سخت بود برام😅حالا این هفته بیشتر تلاش میکنم🏃

آهان❤❤

اینهفته جبران میکنی💪💪

پس ببینم چه میکنی. ..

گزارش روزانه و گزارش ورزش و ابنا بذاریم 😁😁💃

💚صعود به گروه سبز💚وزن شروع رژیم 88😒وزن این هفته 72 😁وزن هدف 70😍 قد 167🤗هدف اول 84🔑 هدف دوم80🔑هدف سوم76🔑هدف چهارم 72🔒هدف نهایی 70🔒مرسی از الهه  جون و فاطمه عزیزم ونازنین گلم و زهرا ی مهربونم بابت کمکا و راهنمایی هاشون.😍سرگروه جدیدم زیتونپرورده جون ممنون از زحماتت نفسی💚💚