2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شلوار جین با مانتوی سفید پوشیده بودم ولی خیلی ارایش داشتم😷دوتا زن منو دیدن گفتن واه اومده عروسی انگار😂رفته بودیم پارک

داداشمم باهامون اومده بود😂

حتی نمیذاشت دست همو بگیریم😐

خدا شاهده وقتی رسیدیم خونه گفت به بابا میگم ماچت کرده😂دیگه من تا یه هفته بهش باج میدادم تا آش نخورده و دهن سوخته نشم😐😂

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2731

رفتیم عکاسی برا روز آزمایش عکس بگیریم همکارش مارودید باهم حسابی داش برانداز میکرد همسرمم مثل لبو سرخ شده بود گف واااااای هنو هیچی نشده الان به همه خبر میده بعداز عکس سریع منو برگردوند خونه یعنی سریع میگم یه چیزی میشنوی میگف مامانت نگران میشه منم تو دلم فحشش میدادم میگفتم پسره دیوونه مامانم باتو چیکار داره برو یکم بگردیم       

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش
2738

دوست بودیم اولین قرارمون اومد دم سالن مامانم دنبالم 

رفتیم بیرون از خجالت ن پیاده میشدم از ماشین ن حرف میزدم ن نگاش میکردم رفت اب طالبی بستنی گرفت نخوردم انقد تشنم شد از استرس فهمید رف اب معدنی گرف برام بزور کرد تو حلقم 😂

تیپ اسپرت زده بودم شلوار مام استایل زاپ دار و مانتو کوتاه جلو باز و کتونی اینا اونم تیپ مردونه😂 راجب همه چی حرف زدیم خودمون و اخلاقیاتمون اینده و اینا😂

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️
2706