2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

لباس_یادم نیست_بیرون

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

مانتو و شلوار و مقنعه و کوله پشتی😁

آخه به مامانم گفتم میرم دانشگاه

گفتم از ۷ صبح کلاس دارم که مستقیم رفتم ترمینال اتوبوس یه شهر دیگه رو سوار شدم رفتم دیدنش اخر شب برگشتم 😆😆😆

الهی به امید خودت
2714

اولین قرارمون تو پارک نزدیک کلاس زبانم بود و چون بعد کلاس میرفتم با مانتو و مقنعه بودم.

در مورد خودمون حرف زدیم و اینکه چرا من پیشنهاد ازدواجشو قبول نمیکنم😂 ک البته نه ماه بعد عقد کردیم

رفتیم باغ فیض بارون گرفت، مجبور شدیم رفتیم خونه خواهرم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

صبح بود رفتیم صبحونه من که فقط چایی خوردم ولی اون کلی غذا خورد منم خوشم اومد که کلاس نمیذاره وخودشه از اولشم شکمو بود، رژ قرمز زده بودم نامزد بودیم چیزی نگفت الان بزنم نمیذاره برم بیرون   

رفتیم بیرون گفت بریم بریونی بخوریم من گفتم همین الان غذا خوردم نمیتونم هر چی گفت گفتم نمیتونم بالاخره رفتیم گفت من گشنمه گرفت... اون می‌خورد و منم میخاستم از گشنگی بیهوش شم بعدها مث چی پشیمون شدم که تعارف کردم

2706