1874
1823
عنوان

کلبه وحشت🥶🥶🥶🥶🥶🥶😱

346 بازدید | 36 پست

تا حالا حضور جن حس کردین ؟😱😱 تعریف کنید

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

😕

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

تو خواب خیلی میبینم

لطفا هرکس میدونه دلیلش چیه ریپ کنه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر طلاقـــمہ و آزادے از بند مردے ڪه مال من نبــود💪💪من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه
1883

ولم کن بابا تو خونه تنهام.چند روز پیش اومدن زنگو زدن در رفتن میترسم الان بازم بیان

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊

آره هم من هم داداشم

رویای مرگ،شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی،،،                                                                انسانهای ساده را احمق فرض نکنید،،،باور کنید آنها خودشان نخواسته اند کههفت خطباشند......                                                             🌨️⁩زاده ی زمستان⁦🌨️⁩ 

حالا ک میخوام برم حمام باید بیام تو اینجور تاپیکا خودآزاریی دارم

میشه برام صلوات بفرستین تو تاریخ 99/۹/۹همه چی همینجوری ک خواستم شد لطفا در خواست دوستی نفرستین ... هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)  ای کاش میشد بعضی آدما رو هم آدم از مغزش بندازه بیرون... خدا کنه وقتی قرار نیس سهم کسی باشیم ازش خوشمون نیاد
1856

بله هروقت بهشون فکر کنم وبخوابم تو خواب حس میکنم اتاق سرد سرد میشه ویه حالت وزیدن باد سرد حس میکنم و حضورشونو حس میکنم ولی میترسم چشمامو باز کنم وتمام سعیمو میکنم تا اونا برن .

سلام مادر عزیزی که این پیامو میخونی اگه درتوانته وراضی هستی اول برای سلامتی امام زمان دوم برای سلامتی تو دلی نازت و سوم برای براورده شدن حاجت من یه صلوات بفرست.😘😘😘😘
حالا ک میخوام برم حمام باید بیام تو اینجور تاپیکا خودآزاریی دارم

وای ببخشید

خوندم الان ک دارم میریم حموم خودارضایی دارم باید تاپیک بزنی😂😂

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر طلاقـــمہ و آزادے از بند مردے ڪه مال من نبــود💪💪من از۱۴فروردین خونه بابامم،شوهرم دوستم نداشت‌،نه زشتم نه بدتیپ ،بهش میرسیدم انقدرررررکه جو برداشتش که کی هست،ازاون طرفم خیانتای بیش از حدش ،دست بزنش،فحاشی هاش،بی مهری هاش باعث شد کم بیارم ،با یه دختر دوساله که دنیامه ،دیگع تحملی برای جنگیدن ندارم ،خسته شدم ،کم اوردم،و ولش کردم برای هرزه هایی ک میمرد براشون و نمیدونست فقد برای خالی کردن جیبش باهاشن،مارو ول کرد تا به اونا برسع،خــــدایا تو که شاهد تمام زندگیم بودی ،تقاص کارایی ک کرده رو میخام ،من هیچوقت نمیبخشمش عوضی رو ،که من عاشقش بودم و منو انقددددد عذاب داد و نهایت گفت برو ،چرا تو زندگی خصوصیم دخالت میکنی؟همین !یه صلوات یا یه دعا مهمونم کنید ،تصمیمم طلاقه ،دیگه بریدم واقعا،تلاش و دستوپازدن فقد عمرمونو تلف میکنه
1794

دیشب با شوهرم فیلم ترسناک دیدیم بر اساس واقعیت بود خیلی ترسناک بود الان یهو یادش افتادم تنهام هستم🔫😶

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم❌تیکر تولدمههه🎉🎁🎂زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

اعتقاد ندارم به وجود جن

در خواست دوستی عزیزانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم تا الان همه رو قبول کردم الان طی چند روز اخیر خیلی از دوستان درخواست دادن و منو مورد عنایت قرار دادن و شخصیت خودشونو اشکار کردن نمی دونم احساس میکنم بی ادبی تو سایت مد شده چون خیلیای دیگه هم این مشکل رو دارن امیدوارم زود تر رفع بشه 💜💎99/9/10 میبینمتون 😎_من بد بودنو بهتر از خیلیا بهتر بلد بودم منتها انقدر وجود داشتم رو کسی امتحان نکنم 😊_ شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر....شخصیت من چیزی که من هستم...اما برخوردم بستگی داره به اینکه تو چی باشی.... 😁_من مست و تو دیوانه ما را که برد🤔خانه صد بار تو را گفتم کم خور دو سه پیمانه در شهر یکی کس را هوشیار نمیبینم هر یک بدتر از دیگر شوریده و دیوانه🤫 خودت باش!!!! مگه خودتت چشه؟؟؟😃

گلای مهربون میشه گزارش بزنید برام

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5052573/سهم-هروز-می-می-ناز-مهربانمان

💗💗💗 لطفا برای مادر شدنم صلوات.....برای معلم شدنم صلوات...برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات💓💓💓خدایا بهم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبرم و راضی به رضای تو باشم........🥰🥰..دلم میخواد دوتا بچه اول پسر بشه سومی دختر شیرین کرده بشه و داداشاش پشتش ۳تاشون عاشقانه همدیگه رو دوست داشته باشن و پشت هم باشن😍😍😍🥰🥰
تو خواب خیلی میبینم لطفا هرکس میدونه دلیلش چیه ریپ کنه

اینجور موقعا میگن نشونه طلسمه من وداداشم همینطوری هستیم 

دخترم مرسانای قشنگم!میدونم بزودی بابای مهربون وخوشتیپت بیادوتاروح خسته من باوجود شما دونفرارامش پیداکنه  دخترنیومده نازم فقط ازخدا میخوام زودتر نیمه گمشده من و سرراهم قراربده تاازافسردگی وحسرت چند سال م نجات پیداکنم  دعا کن حسرت مامانت تبدیل به عقده نشه  از طرف مامان مریم وخانم کدبانو  نامه خیالی همچنان ادامه دارد.....‌‌

مدیر اکیپ علمی تخیلی ...21 ابان باشی 🍫🍓🍫🍓ماه باشی 🍫🍓🍫🍓از همه تبریک می خوام 😁😁🍫😭اکیپ علمی تخیلی ♥️🌌در روز های شنبه و دوشنبه وچهارشنبه با کمک اعضا مطالب علمی تخیلی پیدا میکنیمو برای شما به اشتراک میگذاریم ♥️🌌و در روز های جمعه طلایی راجب هر چیز عجیبی که در طول هفته دیدیم صحبت میکنیم ♥️🌌برای عضو شدن به من بگید♥️🌌
1718