2410
2553

بچه ها امروز من یه مشاور درسی از یه آقا گرفتم از گوشی 😁

صداش تو دماغی خیلی زشت بود من فکر کردم طرف ۵۰ سالشه😂😂

چون فکر کردم پیرمرده خیلی راحتر باهاش راحت زدمم حتی یجاهایی از حرف هام خندش میگرفت میخندید 😂😂😂

بعد ش مامانم ازم سوال کرد چند سالش منم گفتم پیر ۵۰ سالشه

عاقا چشمتون روز خوش ببینه رفتم تو تلگرام آیدیشو نگاه کردم دیدم عکس یه پسر خیلی خوشگل بیست و خورده رو پروفایلش ک پرهام ریخت😖😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹

کلید اسرار : هیچ وقت از رو صدا در مورد قیافه کسی قضاوت نکنید

تا بحال این اتفاق واسی شما افتاده ؟؟؟🤔🤔🤔😁

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من بیشتر چپش افتاده

یعنی صداش قشنگ بود خودش زشت بود؟😹😹😹

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

دوستم تو بیمارستان وقتی با یکی از بخشا تماس میگرفتن میگفتن بعضی وقتا یه اقایی شیفته انقد مودبه و باکلاس حرف میزنه و صداش خوبه ک حد نداره, اخر یه روزی ک شیف بوده پاشده رفته ببیندش این شکلی 😖 برگشته بود میگفت اصصصلا اینجوری تصورش نمیکردم

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706