1822
1823

خیلی خوشمزه باشه😋😋😋

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩
نمیگم چون حسودی کردم 😢😂

🤣🤣🤣

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

منم میخام

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡💪هدف من چاق شدنِ💪تاریخ شروع هدف💪۱مهر۹۹💪وزن اولیه۴۶💪وزن هدف اول۵۵💪وزن هدف اصلی۶۲💪من میتواااانم💪بعد از۶سال میخام به وزن قبلیم برگردم💪بازم مثل۶سال پیش خوش اندام میشم💪😉°•°•من بدبختِ به ظاهر خوشبختم°•°•

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
نمیگم چون حسودی کردم 😢😂

😅😅

یبار رفتم دماغمو عمل کنم دکتره یه نگاه کرد گفت : خانم شما یکم دیگه صبر کن علم پیشرفت کنه کلاسرتو عوض کن😄مشکل تو فقط با عمل دماع حل نمیشه😂 شما گلایه دارید که وسط چت کردن یه دفعه ول میکنن میرن ، من یبار داشتم تایپ میکردم طرف دلت اکانت کرد رفت😂 به مامانم گفتم یادش بخیر بچگیام چقدر منو میزدی شتررررررق زد تو گوشم گفت دروغ گو ذلیل مرده من کی دست رو تو بلند کردم 😂😅من هرموقع برام پیام تبلیغاتی میاد ، نخونده حذفش می کنم ... این اواخر بهم پیام داده : بذار زرمو بزنم اگه غیر منطقی بود پاک کن راست میگفت بنده خدا😂  یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

اینو قبلا پختم