2733
2734
عنوان

خزشده خز

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این تاپیک حس ششم رو یکاریش کنین حداقل داستان های خیانت سرگرم کننده هست

تا فلان نیوز در موردش ننویسه که سایت شده جای رمال و دعانویس ها متاسفانه مسئولین سایت کاری انجام نمیدن چون اینجور تاپیکها بازدید سایتو میبره بالا.

همشون الکی ساختگی یکی که خیانت دیده همش درگیره اون چند روز کی وقت میکنه بیاد اینجا بنویسه بعد اونیم ...

همینوبگوی خانومی بود میگفت خاهرم شوهرم بای خانوم دیدهدبعدمیگفت این خانوم زن رییس بانک بوده باسه تابچه بعدمیگفت ن قیافش ب ۲۱واینامیخورده اخرشم گفت مجردبوده گلفروشی داشتع🤣🤣🤣🤣🤣🤣

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
2731

حالا بعضی هاشون شاید راست بگن

ولی اونایی که دروغ میگن از یه طرف مدیون این همه آدم میشن که با احساساتشون بازی کرده و موجب گریه و ناراحتی و حتی شاید تاثیر توی افکار و زندگیشون بشه

از طرف دیگه نمی ترسن شاید این دروغی که میگن و بقیه رو سرکار میذارن به واقعیت تبدیل بشه

خدا گر پرده بردارد ز روی کارآدم ها،چه شادی ها خورد بر هم،چه بازی ها شود رسوا،چه صادق ها شودکاذب،چه کاذب ها شود صادق،  عجب صبری خدا دارد، که پرده بر نمی دارد               با خدا باش و پادشاهی کن و بی خدا باش هر چه خواهی کن....خداجون یک لحظه مارو به حال خودمون وانگذار ای مهربان ترین مهربانان
همینوبگوی خانومی بود میگفت خاهرم شوهرم بای خانوم دیدهدبعدمیگفت این خانوم زن رییس بانک بوده باسه تابچ ...

من همش بهش شک داشتم که دروغ میگه..اخرش چی شد؟؟ باید سایت ریکاروی بشه و این همه خیانت رو کمرنگ کنیم جوش خیلی بد شده

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2738
استیصال!! وقتی فکر می کنن دستشون به هیچ جا بند نیست ولی غافلن که خدا همیشه با آدم و بهش توان داده مش ...

استیصال!!؟ طرف میگه بیا بگو من بچم چیه کی باردار میشم یا من شوهر میکنم یا دوست پسرم برمیگرده یا نه🥴🥴🥴 بخدا موندم اینا روجدی میپرسن چی فکر میکنن اصلا!!

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
تازه منم الان میخواستم تاپیک بزنم.یه زنی اومده هوار شده رو زندگیم میخواد شوهرمو از چنگم دربیاره خجال ...

ای بی شعور 😝😝😝😡😡😡😡

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من همش بهش شک داشتم که دروغ میگه..اخرش چی شد؟؟ باید سایت ریکاروی بشه و این همه خیانت رو کمرنگ کنیم ج ...

اینا نمیفهمن واسه سرگرمی اینا ذهن خیلیا مسموم میشه منکه همش نفرینش میکنم میگم سرش بیادتابااحساسات کسی بازی نکنه

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
خودت گفتی تاپیک بزن 

اینقدر شوهرم شوهرم نکن ماله منه😡😡😡

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706