2726
عنوان

خزشده خز

379 بازدید | 44 پست

بسه دیگه چقدتاپیک خیانت خستمون کردین دیگه خزشده تکراری شده دنبال ی موضوع دیگه واسه پربازدیدشدن باشید من نمیدونم چی داره پربازدیدشدن خودتون ازاین همه داستان سرایی خسته نشدین ؟

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤

کلمه ی خز هم خز شده😐😂واااو چ خز تو خزی شد

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خز شده

منسوخ و منقرض که نشده

لابد هست که تاپیکشو میزنن

دوست نداری نرو عزیزم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2728
خز شده منسوخ و منقرض که نشده لابد هست که تاپیکشو میزنن دوست نداری نرو عزیزم

نیس والا جامعه هم ابنقدربدنیس ک اینامیگن بعدم دیدم ک میگم اینافقط دروغ میگن

تازه منم الان میخواستم تاپیک بزنم.یه زنی اومده هوار شده رو زندگیم میخواد شوهرمو از چنگم دربیاره خجال ...

والااینقده دروغ شنیدم ک دیگه هیچیونمیتونم باورکنم

همشون الکی ساختگی یکی که خیانت دیده همش درگیره اون چند روز کی وقت میکنه بیاد اینجا بنویسه بعد اونیم که عاااشقه که دیگه حال روحیش خوب نیست

تو ویترین باش با ی متر خاک ،اما تستر بهترین برند نباش !!
2706