2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شادی جون خیلی مبارکه انشالله که این دوران رو به سلامتی سپری کنی و خدا یک نی نی سالم و صالح بهت بده. عزیزم تو که بارداری خواهش می کنم برای یه نی نی 2 ساله که حالش خیلی وخیمه دعا کن اگر تونستی 12 حمد و 3 تا ایته الکرسی برای شفاش و ارامش مادر و پدرش بخون.مرسی عزیزم
Lilypie Maternity tickers
عزیزم مگه چی خوردی به من هم بگو چون من هم شرایطم مثل شماست تنبلی تخمدان دارم و الان 10 ماه که متفورمین میخورم در ضمن بهت تبریک میگم انشاالله که دوران بارداری خوبی داشته باشی. جوابم رو بده
خدایا شکرت.
البته فکر میکنم اصلاح تغذیه مون هم بیتاثیر نبوده مثل : استفاده از ظروف مسی برای پخت غذا
استفاده از روغن کنجد
استفاده از اب چشمه به جای اب شهر
نخوردن فست فودها
استفاده نکردن از مواد کارخانه ای البته نه صددرصد.
استفاد از نمک دریا .
اصلا قند و شکر مصرف نمیکنیم.فقط عسل و خرما.
ماکارانی و لازانیا و مواد این سبکی به ندرت.
گوشت فقط گوشت گوسفند .
یکسال هست که این موارد رو رعایت میکنیم.
خیلی ممنون عزیزانم.
چشم مامان ارتین جان.
کیمیا جان داروهایی که میخوردم به صورت کپسول بود و نمی دونم ترکیباتش چی بود.
در ضمن داروها رو به هرکسی بنا بر طبعش میدن نه یه دارو برای همه.
البته قبلش زیر نظر خانم دکتر مکبری نژاد بودم واقعا خانمه واقعا خوب و خوش برخورده.خدا خیرش بده.
خانم دکتر مکبری دانشجوی تخصص طب سنتی دانشگاه تهران هست که بعد از چند جلسه که رفتم مطبش گفت بیا بیمارستان بقیه درمان رو اونجا انجام بده.
2706