2737
2734
عنوان

تغییر رشته برای کنکور

766 بازدید | 44 پست

سلام دوستان یک فردی که از نظام جدید دیپلم گرفته می‌تونه کنکور رشته دیگه ای شرکت کنه؟

یکی به من بگه دانشگاه فرهنگیان چه رتبه ای میخواد

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حداقل تراز برای مجاز شدن 6500 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

رتبه خیلی خوب هر چی پایین تر بهتر چیز مشخصی نیست

2738
انسانی تا جایی ک میدونم حدود ۲هزار تهش ریاضی ۵هزار تجربیم ما بین اینا انگاری

شما جواب سوال منو نمی دونی🙏

اگر ریاضی باشه دیپلمت شنیدم همه رشته هارو میتونی بدی تجربیم همینطور

تجربیم عشقم😻

2706