2726

گذر زمان باعث میشه ادم عاشق تر بشه مگ نه؟ 😍😍

بعضیا میگن باعث تکراری شدن میشه دیگ حرفی برا گفتن نمی مونه سرد میشه طرف 

ولی منو عشقم‌بد ۳ سال خیلی بیشتر از قبل همو دوس داریم❤❤

تازه الان ازم تشکر میکنه که به پاش موندم قدر دانه 😍😍😍ولی اوایل این جوری نبود 

حالا نظر شما‌چیه؟ 

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا 

منم هرروز بیشتر ازدیروز دوسش دارم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

دقیقا یادم نیست دوستیمون فک کنم 5 سال بود ولی بینش 3 سال قهر بودیم ولم. کرده بود الان سه ساله ازدواج کردیم بچم 2 سالشه واسه بعدی تو اقدامم🤗

باید مربی باشگاه میشدیم ازبس اینو اونو گنده کردیم🤗💘

اگ دوسش داشته باشی هیچ وقت تکراری نمیشه 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

ما نه سال دوست بودیم هشت سالم هست ازدواج کردیم همو خیلی دوس داریم اما چون با مادرشوهرم زندگی میکنیم خیلی دعوا میشه بین من و همسرم و این به مرور باعث میشه از هم زده شیم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
منم سه سال دوست بودیم دوسالوعقد،ی سالم عروسی کردیم روز ب روز عشقمون بیشترمیشه دیروزم فهمیدم باردارم ...

آخی عزیز دلم 😍😍😭

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

منم خیلی دوسش دارم ولی باید خیلی منتظر بمونم ولی چون دوسش دارم میمونم اخه سربازیه. ☹️

معتقدم‌ حرف دل رو نباید به ثبت رسوند چون مورد گزند واقع میشی

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706