1874
1823
عنوان

کسی از تارا خبر دازه

160 بازدید | 8 پست

نگرانشم 

دیشبم تاپیکش تعطیل شده 

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

@taraarchitect   کجایی قربونت برم نگرانتم

💓عاشقانه هایم با تو تمامی ندارد عشق جانم💓.... شمایی ک داری امضامو میخونی میشه از ته ته دلت از خدا بخوای و  دعا کنی نی نی دار شم.... ماه سوم اقدام مرسی دوست جونا🤩

گفتن ریپلای کن

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

کی هست

اگه میبینی جواب بی ادبیاتو نمیدم فکر نکن بلد نیستماااا اما در شان و شخصیت خودم نمیبینم.‌........            نخییییر ازین خبرا نیست☝️☝️☝️😂😂😂😂          متن جالبی بود دیدم باکلاسه نوشتم😎😎 اما متاسفانه به درد من نمیخوره 🙄🙄من بی ادبی ازت ببینم میشورمت پهنت میکنم رو بند😏😏        🤔🤔شایدم خوردمت نمیدونم بعد در موردش فکر میکنم🤣🤣🤣🤣🤣
کی هست

ی دختر بیست ساله اهل ایلام ازدواج میکنه 6 ماهه میاد اصفهان رمز اینستا دوستش داشته چک میکنه میبینه دختره با شوهرش رابطه داره قرار گذاشتن تارا هم سر قرار فیلم میگیزه میاد خونش شوهرشو راه نیمده خونه ماه خودشه 

دیشبم مامان باباش تو راه بودن برسن اصفهان