2703
2553
عنوان

اقدامیهای مهر ۹۹ مامانای تابستان ۱۴۰۰ بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 349 پست

بچه ها تاپیک و ذخیره کنبد که گم نکنین اگرم اومدین همدیگه رو تگ کنید🥰❤⚘

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم چ روزای از ماهو اقدام میکنی . ؟؟ ازمایش قبل بارداری اینارو انجام دادی

تمام آزمایش های قبل بارداری رو دادم و شوهرم هم آزمایش اسپرم داده و من سونو واژینال دادم هیچ مشکلی ندارم و بعد از پاکی یک روز درمیون اقدام دارم

تمام آزمایش های قبل بارداری رو دادم و شوهرم هم آزمایش اسپرم داده و من سونو واژینال دادم هیچ مشکلی ند ...

عزیزم خبری نشددددددد بچها تیروئید شما چنده برامن ۴ دکتر گفت مشکلی نداره

دخترم.همنفسم 😍❤
2714
خب خداروشکرررر من بی بی زدم امروز ۳۰ پری  منفی بود . دگ چون ماه پیش ۱۷ روز تاخیر داشتم در پری ا ...

صبر کن عزیزم بعد برو آزمایش بده راستی علائم داری؟؟ من بد جور سفتی شکم دارم باترشحات..نمیدونم چرا احساس سنگینی میکنم 

صبر کن عزیزم بعد برو آزمایش بده راستی علائم داری؟؟ من بد جور سفتی شکم دارم باترشحات..نمیدونم چرا احس ...

منم سمت چپ شکمم انگار میخوام بلند شم سفت میشه . بخدا اون خیلی اذیت شدم براهمین امیدی نداشنم این ماه.شایدم زود شروع کر م گرمی خوردن . کاچی خوردم . دمنوش زیره زنجیل و اویشن درست کردم

دخترم.همنفسم 😍❤
2706