2726
عنوان

اقدامیهای مهر ۹۹ مامانای تابستان ۱۴۰۰ بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 349 پست
بچه ها من دلم میخاد این تاپیک و تا وقت زایمان نگه داریم و از هم کمک بگیریم ایشاالله که همه مون مامان ...

ان شاء الله ان شاء الله 😍😍😍❤️❤️❤️

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی.خب بگین دیگه؟چه خبر؟چیکارا میکنین؟

من پریودم عقب افتاد انقد حرص خوردم دکتر گفت بعد پریودت بیا ببینم اگه تخمک خوب داشتی بهت میگم اقدام کن

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من ماه اول خیلی استرس داشتمممم و همش بی بی چک وای خیلی بده 

منم الان تو شرایط شمام بدون بی بی چک😂😂😂😂 هرروز میشمارم چند روز تا 29 مونده 😂

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
2728
واقعا نمیدونمممم هیچوقت اینجکر نبودم دکترزنان گفت بخدا بهم ریختن هورموناس چون بعد ۱ سال و خورده ی جل ...

اها مرسی عزیزم 

چرا این اتفاق میفته 

فک کنم رحم اماده میشه. من ماه پیش ۸روز عقب انداختم ان ماه ۱۵باید پری میومد که نشدم و ۱۸بیبی منفی بود اما شنبه زدم هاله خییییلی کمرنگ انداخت.آز دادم هنو جوابشو نگرفتم 😐

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
منم الان تو شرایط شمام بدون بی بی چک😂😂😂😂 هرروز میشمارم چند روز تا 29 مونده 😂

وای ن نشمار بخدا اذیت میشی خیلی خیال پرداز میشیمممم ماه اول . انشالله ک دلت شاد بشه

دخترم.همنفسم 😍❤
فک کنم رحم اماده میشه. من ماه پیش ۸روز عقب انداختم ان ماه ۱۵باید پری میومد که نشدم و ۱۸بیبی منفی بود ...

عهههه انقدر دیر جواب میده 

من دیروز صبح که 5 روز مونده به موعد بی بی زدم منفی شد انقدر ناراحت شدم با دیگه گفتم ان شاء الله ماه دیگه 😂

من پریودم عقب افتاد انقد حرص خوردم دکتر گفت بعد پریودت بیا ببینم اگه تخمک خوب داشتی بهت میگم اقدام ک ...

مگه مشکلی داری؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
وای ن نشمار بخدا اذیت میشی خیلی خیال پرداز میشیمممم ماه اول . انشالله ک دلت شاد بشه

مرسی عزیزم فداتشم ان شاء الله شماهم این دفعه یه نی نی بیاد تو دلت ❤️

من یه ساله عروسی کردم تو این مدت قرص جلوگیری هم نمیخوردم که مبادا عوارض داشته باشه با کا... جلوگیری میکردم دیگه بعد اینکه اقدام کردم حال عجیبی داشتم خیلیا میگفتن حامله ای ولی همه بی بی چکام منفی بود

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من .برا بچه دوم‌

اوخیییی ان شاء الله زود باردار شی برا ماهم دعا کن 

مگه مشکلی داری؟

نه چون استرس زیاد داشتم

2706