2703
2553

که قصد اقدام تو همین ماه و دارین بیاین با هم دوست شیم و از هم کمک بگیریم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

من از مرداد اقدام بودم و فک کنم این ماه باردارم میشه بیام؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من من البته شهریور هم اقدام کردم ولی فک نکنم گرفته باشه امیدم مهره 😁😁

منم همین طور پریودم ۱۷ روز عقب افتاد اعصابم خرد شد دیشب بالاخره پریود شدم ولی خونریزیم کمه بعدش میخام اقدام کنم 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
من از مرداد اقدام بودم و فک کنم این ماه باردارم میشه بیام؟

اره گلم بیا 

سلامممممم من    

سلام گلم 

2714

مرسی.خب بگین دیگه؟چه خبر؟چیکارا میکنین؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
منم همین طور پریودم ۱۷ روز عقب افتاد اعصابم خرد شد دیشب بالاخره پریود شدم ولی خونریزیم کمه بعدش میخا ...

منم ماه اول اقدام ۱۷ روز پریودیم عقب افتاد بعدش اقدام کردم دگ باخدا س

دخترم.همنفسم 😍❤

بچه ها من دلم میخاد این تاپیک و تا وقت زایمان نگه داریم و از هم کمک بگیریم ایشاالله که همه مون مامان بشیم

2706