1822
1823
عنوان

اقدامیهای مهر ۹۹ مامانای تابستان ۱۴۰۰ بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1998 بازدید | 339 پست
عزیزم اینجور نباششش دخترعموی منم تنبلی تخمدان داشت تیروئیدش شده بود ۵۰ ماشالله الان ی پسر ۲ ساله دار ...

مرسی عزیزم از انرژی خوبت😍❤️ ان شالله بشم 

99.9.9 صدای ضربان قلب نی نی رو میشنوم😍برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرستی 😘❤️نگران نباش عزیزم! احمق بودن به هیچ وجه جرم محسوب نمی شه، تاهر وقت خواستی به راهت ادامه بده!!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
مرسی عزیزم از انرژی خوبت😍❤️ ان شالله بشم 

قربونت انشالله مامان میشی بزودی امیدت ب خدا باشههههههه

واسه اینکه تو دلی بیاد تو دلممممم برام یک صلوات بفرس ❤💚❤  خدایا ممنونم بابت همچی 🌻
منم 5 ماهه تو اقدامم 11 مهر موعدم هست انشاالله که  گرفته این ماه

عزیزم چ روزای از ماهو اقدام میکنی . ؟؟ ازمایش قبل بارداری اینارو انجام دادی

واسه اینکه تو دلی بیاد تو دلممممم برام یک صلوات بفرس ❤💚❤  خدایا ممنونم بابت همچی 🌻
عزیزم چ روزای از ماهو اقدام میکنی . ؟؟ ازمایش قبل بارداری اینارو انجام دادی

تمام آزمایش های قبل بارداری رو دادم و شوهرم هم آزمایش اسپرم داده و من سونو واژینال دادم هیچ مشکلی ندارم و بعد از پاکی یک روز درمیون اقدام دارم

تمام آزمایش های قبل بارداری رو دادم و شوهرم هم آزمایش اسپرم داده و من سونو واژینال دادم هیچ مشکلی ند ...

خب خداروشکر .انشالله هممون بارداری مونو اینجا اعلام کنیم

تمام آزمایش های قبل بارداری رو دادم و شوهرم هم آزمایش اسپرم داده و من سونو واژینال دادم هیچ مشکلی ند ...

عزیزم خبری نشددددددد بچها تیروئید شما چنده برامن ۴ دکتر گفت مشکلی نداره

عزیزم 11 موعدمه... تیرویید من 0.3 بود 

خب خداروشکرررر من بی بی زدم امروز ۳۰ پری  منفی بود . دگ چون ماه پیش ۱۷ روز تاخیر داشتم در پری امروز شروع کردم گر میجات خوردن. 

1893
خب خداروشکرررر من بی بی زدم امروز ۳۰ پری  منفی بود . دگ چون ماه پیش ۱۷ روز تاخیر داشتم در پری ا ...

صبر کن عزیزم بعد برو آزمایش بده راستی علائم داری؟؟ من بد جور سفتی شکم دارم باترشحات..نمیدونم چرا احساس سنگینی میکنم 

صبر کن عزیزم بعد برو آزمایش بده راستی علائم داری؟؟ من بد جور سفتی شکم دارم باترشحات..نمیدونم چرا احس ...

منم سمت چپ شکمم انگار میخوام بلند شم سفت میشه . بخدا اون خیلی اذیت شدم براهمین امیدی نداشنم این ماه.شایدم زود شروع کر م گرمی خوردن . کاچی خوردم . دمنوش زیره زنجیل و اویشن درست کردم

1718