1822
1823

داشتین همچین موردایی؟

خوبه مشکلی نداره؟؟

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

چرا مشکل داشته باشه؟سن فقط یک عدده 

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) (با افتخار یک تتلیتی هستم  به قول سلطان: ببین ژنرال منم اما بامزه ام ولی بترس تو با این حال ازم (دوستان ممنون میشم کتابهای که ازنظرتون خوندنی هست روبه منم معرفی کنین)
من حس خوبی ندارم مخصوصا که دیدم پسرا چقدر کم عقلترن 

منم خوشم نمیاد اما همه سن پایین ازم خوششون میاد😂

غیر ممکن در دیکشنری زندگی من وجود ندارد. من و انسان های اطرافم سرشار از زیبایی و محبت و کمال هستیم و بابت اینهمه لطف خدا و فرشتگان شکر گزاری میکنیم چون شکر نعمت نعمتت افزون کند😍😍😍😎
1856

من از شوهرم ده ماه بررگترم مشکل وقتیه که مثلا پسره باشه ۲۰دختره بزرگتر باشه منظورم اینه از لحاظ عقلی پخته نباشه ولی بالای ۳۰ زیاد فرق نداره چون هم پسر هم دختر  با احساسات تصمیم نمیگیرن و منطقی تر هستن

در تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین و قشنگترین اتفاق زندگی ام خواهد افتاد😍