1822
1823

لاک ندارم پس نمیدم🥴

خانم مشاور آینده😎👌                                                                                                                                       ♥️السلام علیک یا اباعبدالله♥️

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

واو چه بیکاری توام.از دست این بچه حتی نمیتونم ینی وقت ندارم ناخونامو بگیرم.قشنگ شدن ناخونات

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤تیکر یک سالگی گل پسرم اقا ویهان❤

طلاهاتم دیدیم🤣🤣

شوخی بود😅

❤والا ۹۹/۹/۹ برامون هیچی نریختن 😒 همیشه تو زندگیتون یه چیزی رو خوب بدونید، از اونیکه از شما بدش میاد راضی باشید، خوش حال باشید، میدونید چرا؟ چون اون انقدر خودشو در برابر شما حقیر میبینه و فکر میکنه سطحش از شما پایین تره که از شدت حسادت فقط میتونه از شما بدش بیاد❣❣ همیشه تو زندگیم یاد گرفتم سعی کنم ادمایی که از من بدشون میاد رو دوست داشته باشم اون ادما مایه افتخار منن، کسایی که امید به زندگی بهم میدن و مغرور ترم میکنن❣❣دختری💜با بالهایی👑از جنس💍غرور🎶 ❣❣یه روزی میرسه که دستای کوچولوت و تو دستم میگیرم، اون روز، زیاد دور نیست. وقتی که موهای مشکی رنگت و نوازش کنم، دوباره متولد میشم. دلوین عزیزم، کوچولو من، برای دیدنت، گرفتن دستای کوچولوت، برای اینکه عشق زندگیمو بابا صداکنی، قوی میشم، قوی تر از هر زن دیگه ای، تو یه مامان متفاوت خواهی داشت، یه پدر مهربان. دلوین عزیزم، دختر خوشگلم، تو برای من بعد از پدرت یه دنیا هستی، برای اومدنت به دلم قوی تر از همیشه ام .بهت قول میدم💜🧡
1841

امروز يه نفر بهم گفت لاك زدي 

گفتم نه 

دستمو كرفت از نزديك نگاه كرد

گفت واي چه خوشرنگه ناخنات

خدا چقدر دوست داشته برات لاك زده😍

خيلي ذوق كردم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

بیکار نمیشم ترمیمش کنم😢😂😂🤦‍♀️

از 13سالگی دچار افسردگی و بیماری دو قطبی از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،ولی الان من 21ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم ارع من تونستم، اینارو گفتم ک اولع راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب اهدافم میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛ی تامبوی مهربونم :)! تتو کار و ناخن کارم هسدم😎😁
😂😂😂بایا منم ۱۵ روز پیش ترمیم کردم کلی داغون شده ببین

الان که ریمو کردیم تاپیک می زنین😌

زرنگین

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
📚💊💉🩺🍔🍦🍟👗👖👑👩‍❤️‍👨💍
1794

برین کنار سلطان ناخن زخمیتون نکنه  

مهم نیست تاچه حد درجاده ی اشتباه پیش رفته ای دور بزن   چشمهارابایدشست.... جوردیگرباید دید....چترهارابایدبست...زیر باران باید رفت...فکر را خاطره را زير باران بايد برد‌....باهمه مردم شهر زیرباران باید رفت...دوستا را زیر باران باید دید....عشق رازیرباران بایدجست....هرکجاهستم باشم... اسمان مال من است...پنجره فکرهواعشق زمین مال من است🏃‍♀️
زرنگیییی این که تو آرایشگاه الان نیست🐥پایه صندلی آرایشگاه معلومه😛

😂😂😂😂😁😁😁الان میدم 

مَِیَِخَِوَِاَِمَِ دٍَُخَِتَِرَِخَِوَِبَِیَِ بَِشَِمَِ》✨ ████████████]99% 🌪《خَِطَِاَِ دَِرَِ اَِتَِصَِاَِلَِ بَِہَِ زَِنَِدَِگَِیَِ》👾
1718