2726
عنوان

لطفا یکی منو منو از نگرانی در بیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگران نباش شاید چون به خاطر کرونا مدتی عقب موندن اینجور شده بهترین راه مشاوره آموزشیه از کسی که بلده کمک بگیر

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2728

اصلا نگران نباش چون تابستون باهاش کار نکردی یادش رفته ولی اگه دوباره براش تکرار کنی حتما یادش میاد.هر روز بهش املا بگو.من خودمم وقتی رفتم کلاس دوم اینجور شدم بعدش درست شد😁

عزیزم پارسال فقط سه ماه مدرسه رفته 

اگه تابستون باش کار نکردی طبیعیه که یادش بره 

پسر منم یادش رفته کم کم یادشون میاد 

دختر کلاس پنجمی دیدم که روز اول ازشون املا گرفتن پنج شده 

از این بچه انقد توقع نداشته باش 

سلام اسی جان بهش استرس نده کلاس دومه پارسالم که ماشاالله اصلا مدرسه ای نبود یکم باهاش بیشتر کار کن  

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

باید توبستون باهاش  کار میکردی  الانم دیر نشده  از درسای پارسالش شروع کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من یادمه یاد گرفتم خوندن و نوشتن دایما همه نوشته های رو تابلوها و همه جارو میخوندم زمان ما کسی برا تابستونمون وقت نمیگذاشت اما بهتر بود کتاب داستان ساده میدادی دستش بخونه ولی نگران نباش دوباره یاد میگیره خیلی زود

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
امسال دوم میخونه

عزیزم اول املا سال گذشته رو باهاش کارکن تاچن وقت بعد برای دوم و شروع کن

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
امسال دوم میخونه

تابستون باید کار میکردید ، یه مطلب تازه بوده نوشتن برای بچه تون و مسلما فرّار هست ، اونم با وضعیت اموزش پارسال .

الان هم اتفاقی نیفتاده ، با ارامش وصبر کار کنید و تمرین کنید ، به زودی بر میگرده. اصلا نگران نباشید

سلام😊 

وا شما که مادری سر یه غلط املایی گریه کنی بچه چکار کنه . جلسه کنکور نداره فردا که . الان هم مدارس نصفه نیمه اس . کم کم باهاش کار کن . دوباره یادش میاد از پارسال هم بهتر . خدایی استرس داره این ؟

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
2706