1874
1955
عنوان

لطفا یکی منو منو از نگرانی در بیاره

532 بازدید | 56 پست

پسرم امسال دوم دبستانه. پارسال درسش املاش عالی بود. امسال در عین ناباوری معلمش گفت چرا بچت هیچی حالیش نیس. آخه مدرسه شو جابجا کردم. گفتم بچه من عالیه. در عین ناباوری امشب املا بهش گفتم. ذهن بچم انگار پاک شده. اصلا نمیدونه چی به چیه. فقط گریه کردم تا الان. کلمه ها رو میچسبونه بهم. به نظرتون باید تابستون هم باهاش کار میکردم که فراموش نکنه. رفتم دفتر املا پارسالشو بهش نشون دادم. خودشم گریه کرد. همه چی فراموش کرده. برمیگرده ذهنش. چکارکنم

عشقم پسرم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

درد مشترک خیلی از ما ها ولی بهش زیاد استرس و فشار نیار 

کتاب داستان هم عالیه 

شروع کن به دوره کتاب 

اکثرا مدارس در حال مرور مطالب هستند 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

واقعا معلمش اینجوری گفت؟ چقدر بد گفته 

مواظب باش اگه معلمش خوب نیست کلاسشو عوض کن 

تُوووومِس   همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                         هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    
1984

معلم خصوصی بگیر یکماه مداوم باهاش کارکنه براش کتاب قصه بگیر تاهرروزبخونه درضمن گریه هم نکن روحیه بچه بهم میریزه

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
1976