2737
2734

چندش ترین اون کاربری ک تو امضا نوشته بود کامنتامو لایک نکنید بعد اومد تاپیک زد ب همه فحش داد ک چرا لایک میکنید نفرین میکرد انگل جامعه

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این سالاد اولویه  بود چه کوفتی بود اقدس خانوم و اولویه بود همچین چیزی بود 🤮🤮

چی بود 😅🤔

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

یه خانمی چند وقت پیش میگفت خواهرشوهرش به بچه ش پوشک نمیبنده و تو خونه اینا هم همونطوری بچه بدون پوشک میگرده، اعتراض هم کنن گرد و خاک میکنه!😵 

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2728
2738
چندشو نمیدونم اما کاربری گفت عادت دارم تو حیاط خونه جیش کنم الان مامور اب اومده رد جیشم مونده چیکار ...

🤣🤣🤣🤣

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

ما با مانتو جلو بازمون نشسته بودیم یه گوشه ک دیدیم یه خانمی تاپیک گذاشته مسخرمون کرده و عوق زده تا اون روز معنی چندشو نمیدونستم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
چی بود 😅🤔

برو تو گوگل بزن میاره، بگم میترکم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706