1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اقدس

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄
1883

این سالاد اولویه  بود چه کوفتی بود اقدس خانوم و اولویه بود همچین چیزی بود 🤮🤮

دو تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.                                                                                                                                                           در آخر میشه برا آرامش دلم و حاجتم یه توحید و ۵تا صلوات بفرستید تقدیم به نازدانه اربابمون خانوم رقیه خاتون  ممنون میشم ....

یه خانومه نحوه شستشوی دخترهش و داشت توضیح میداد 🤦🔫😑

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
1856

چندشو نمیدونم اما کاربری گفت عادت دارم تو حیاط خونه جیش کنم الان مامور اب اومده رد جیشم مونده چیکار کنم😐

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
1893

چندش ترین اون کاربری ک تو امضا نوشته بود کامنتامو لایک نکنید بعد اومد تاپیک زد ب همه فحش داد ک چرا لایک میکنید نفرین میکرد انگل جامعه

کاش ۹۹/۹/۹ یکی بیاد یه خبر خوب بهم بده جیغ بکشم بگم واااااااااای خدا جونم اصلا باورم نمیشه  کاااااااااااش   خدایا شکرت 🥰😍🎊🎉🎆👰🏻👰🏻💍💍💃🏻💃🏻🥂🛍💎🧡🥳🥳🧚‍♀️👫👫💛💟👑👑💄💐💐🍷🎁🧨🧸🔮🎶🎶
این سالاد اولویه  بود چه کوفتی بود اقدس خانوم و اولویه بود همچین چیزی بود 🤮🤮

چی بود 😅🤔

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

یه خانمی چند وقت پیش میگفت خواهرشوهرش به بچه ش پوشک نمیبنده و تو خونه اینا هم همونطوری بچه بدون پوشک میگرده، اعتراض هم کنن گرد و خاک میکنه!😵 

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...

تاپیک یادم نیست ولی پستو یادمه تو چنین تاپیکی یکی میگفت ینفر گفته بچه فلان کسم از تو پوشکش عدس در میاورده میخورده 🤮😐😂

فقط 38 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با تمام شدن این تیکر ... واسم یه صلوات میفرستی؟
1718