2726
عنوان

😍* کلام معصومین *😍

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 90 پست

درود بر شما🌺🌺🌺🌺

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

مرسی از دعونتون🤗

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان دعوتتون میکنم به تاپیکمون 😍😍 @سلینتا     @sadattttt68     @خانو ...

مرسی از دعوتت عزیزم😘😘😘😘😘😘

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
عزیزم شما چقدر به دلم نشستین😍 بیا با هم دوست بشیم اسمم مریمه منم عاشق تاپیک های مذهبی ام،،،هرجا ت ...

عزیزم 😄.......توروخدا واسع من دعاکن آزمون استخدامی قبول شم برم سرکار......خیلی برام مهمه ....

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2728
عزیزم 😄.......توروخدا واسع من دعاکن آزمون استخدامی قبول شم برم سرکار......خیلی برام مهمه ....

عزیزم🥰

فدات ،دعات کردم اگه قابل باشم

انشاءالله قبول میشی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

در مورد این حدیث خوب من خودم ی مدته خیلی بهش فکر میکنم خداوند به ما عقل وخرد داده که استفاده کنیم وقتی عمر ما خیلی کوتاهه وهیچکدوم از ما از دو دقیقه بعد خودمون خبر نداریم واقعا جای سوال داره چرا راحت داریم زمان رو از دست میدیم چرا وقتی میتونیم کارای خوب وزیادی انجام بدیم چرا راحت از دست میدیم من خودما میگم  اینکه گاهی بیخودی میام نی نی سایت وتو خیلی از تاپیکای تکراری وبیخودی واقعا وقتمو هدر میدم میتونم به جاش بشینم قران بخونم کتاب بخونم واطلاعاتمو ببرم وبالا وباخوندن قران آرامش بگیرم بشینم با خدای خودم خلوت کنم وشکر گذارش باشم زبان بخونم وزبانم رو تقویت کنم من کارشناسی دارم شاید ادامه بدم شایدم نه ولی میتونم با خوندن کتاب ومقاله های علمی یا اطلاعات مفید اطلاعاتم رو ببرم بالا وبرا تربیت بچم وبازی باهاش بیشتر وقت بزارم همچنین با همسرم وی مادر وی همسر شاد وخوب برای پسر وشوهرم باشم وهمچنین ی فرزند خوب برا پدرومادم وهمچنین ی فرد مفید تو جامعه حالا خدارو شکر نه اینستاگرام دارم نه تلگرام چون نیازی به داشتنش ندارم و البته گاهی تو نی نی سایت مثل تاپیکای شما برام مفیده یا گاهی میرم تو تاپیکای صلوات ودعا برا دیگران یا تاپیکایی که نظرمن برا اون کاربر مفید باشه وبا شاد کردن دل ی نفر حس خوبی میگیرم  ولی به نظر من خیلی از ماها بیشتر وقتمون رو بیخودی با این گوشی همراه هدر میدیم وفرصتامونا از دست میدیم میتونیم با برنامه ریزی وزمان بندی به پیشرفت وموفقیت ورضایت خدا برسیم

عزیزم ❤ مثلا ۳ تا ۳ تا سوره توحید بخون هر دفعه هدیه کن ب یکی از ائمه هر ۳ تا توحیدم یه ختم قرانه ❤ م ...

سلام عزیزم 

چ پیشنهاد خوبی دادی ممنون😘😘❤

من آدم خیلی استرسی ام از این ب بعد میخوام وقتایی استرس دارم شروع کنم کاری ک شما گفتیو انجام بدم صلوات یا حمد بخونم و هدیه کنم ب یکی از ائمه 

انشالله ک جواب بگیرم😘

There is GOD💚💚💚   ..                                               
دوستان دعوتتون میکنم به تاپیکمون 😍😍 @سلینتا     @sadattttt68     @خانو ...

ممنون از اینکه صدام کردی ❤❤

تاپیک با معنی یعنی همین 👌👌👌👌👌👏👏👏👏

من خودم بخصوص بعد کرونا  وقت تلف شده زیاد دارم 

اتفاقا دوهفته پیش داشتم ب این موضوع فک میکردم تصمیم گرفتم بیام چنتا کارو شرو کنم 

یک اینکه رژیم غذاییمو شرو کردم و میخوام این اضافه وزنه رو کم کنم واسه همین هر روز کالری شماری میکنم و لیست چیزایی ک میخورم و یادداشت میکنم ی کم منظم تر شده ناهار و شامم و ۱ کیلوعم کم کردم😃😄

دو اینکه ی دیکشنری دانلود کردم روزی یا هردوروز یکبار ۱۰ لغت میخونم

ی کتاب واسه ارشد رشتم ک داشتمو شرو کردم هر شب چن صفحشو میخونم حتی شده روزنامه وار

هر روز یا یکروز درمیون سعی میکنم حتما ی ورزش داشته باشم یا ۴۰ دیقه میرم پیاده روی یا ۲۰ دیقه با ی برنامه ای ک دان کردم ورزش میکنم 

داشتم تو انجام این برنامه هام سست میشدم ک اسی امشب تاپیکتو دیدم 

پرقدرت ادامشون میدم😃😃😃😂😂

راستی اینم بگم تو ی چله ی زیارت عاشورا اسم نویسی کردم و هرروز باید ۱ زیارت عاشورا بخونم 

نسبت ب قبل اینکارا الان حس بهتری از خودم دارم

There is GOD💚💚💚   ..                                               

راستش منم دیروز درگیر این بودم که برم از یکی از اعضای فامیل حلالیت بگیرم ؛ دز گذشته خیلی بهمون بی احترامی میکردن ؛ قطع رابطه کردیم ؛ بعد دخترش متاسفانه سرطان گرفت ؛ بابام اینا رفتن عیادتش به من هم گفتن بیا دوست داره ببینت دختره ؛ حتی کلی هم پیگیر شمارم بود ولی من گفتم نه نمیخوام ؛ بی احترامی کردن باید نتیجه اش رو ببینن همه هم بهم حق دادن ؛ ولی من دیروز بهش پیام دادم و بهش گفتم میایی بریم بیرون ! آدم باید طرف معامله اش خدا باشه . فقط این نیست از پولمون در راه خدا بگذریم ... گاهی وقتی حتی غرور و عابرو رو هم باید برای خدا گذوشت 

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع)
عزیزم شما چقدر به دلم نشستین😍 بیا با هم دوست بشیم اسمم مریمه منم عاشق تاپیک های مذهبی ام،،،هرجا ت ...

عزیز دلم شما هم همینطور ؛ ببخشید نبودم این چند روز به همون دلیلی که تو پست بالا گفتم ❤ هدفتون رو تو زندگی تقرب به خدا قرار بدید ❤ خونه نشد ؛ ماشین نشد؛ ازدواج خوب نشد؛ هر چی نشششششد فدای سرتون فقط دعا کنید دستتون تو دست خدا باشه ❤ شاید بگید ربطش به اتلاف وقت چیه ؟ وقتی تقربت به خدا هدف بشه میگی من الان تو این ثانیه چیکاررررر کنم که خدا راضی بشه ؟ همین ثانیه تو میتونی صلوات بفرستی ؛ میتونی تلفنو برداری بگی سلام مامان دلم برات تنگ شده ؛ میتونی زنگ بزنی احوال خاله تو بپرسی ؛ میتونی زنگ بزنی به شوهرت یه خسته نباشید بگی ؛ میتونی یه سلام به امام حسین بدی؛ میتونی بری تو بالکن نگاه آسمون کنی و بگی خدایا خیلی عاشقتم ؛ وقتی این جزییات ریز رو کم کم در مدت دوسال بهش عادت کنی حتی یک نفست هم باور کن عبادت محسوب میشه 

عزیز دلم شما هم همینطور ؛ ببخشید نبودم این چند روز به همون دلیلی که تو پست بالا گفتم ❤ هدفتون رو تو ...

قربونت برم خواهری،ممنون🙏❤🌹🌺

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

خدا شاهده وقتی این جزییات وارد زندگی آدم بشه تک تک حرکات تورو یاد خدا میندازه ؛ راستش اینا رو خودم تجربه کردم ؛ من باشگاه بدنسازی چند روزه میرم برای کاهش وزن چون موقع نماز خوندن یکم زانوهام اذیت میشه میگم نکنه بعدا از پا بیفتم ؛ یه دستگاه داره که باید دستاتو نگه داری و با سر بیایی پایین نمیفتی ها ولی نمیتونی دستات رو یجوری بیاری جلو که مبادا نیفتی ؛ (فکر کنم دستگاه فیله هست) خدا شاهده حرکت اول که با سر اومدم پایین نمیدونم چقدر میتونید درکم کنید یاد حضرت عباس افتادم که وقتی دستاشو قطع کردن از رو اسب افتاد و با صورت خورد زمین چون دستی نداشت که باهاش خودشو بگیره ؛ خود ب خود اشک تو چشمام جمع شد ...هرچی به سمت خدا و اهل بیت برید خودشون میکشوننتون سمت خودشون فقط به سمتشون قدم بردارید اونا خودشون کارشون رو میدونن 

2706