2737
2734
عنوان

😍* کلام معصومین *😍

533 بازدید | 90 پست

سلام دوستای عزیز 

خیلی خیلی خوش اومدین به تاپیکتون، 

اینجا میخوایم با کلام معصومین( احادیث ) کمی آشنا بشیم ، 

دوستای عزیزی که با ما همراهی میکنن زیر این پست  بنویسین که انشالله با لطف خدا و همراهی همدیگه بتونیم بار معنوی خوبی کسب کنیم از این تاپیک 🌷 

با احترام با تمام کسانی که مخالف عقیده ی ما هستن، شما دوستان برای ما عزیزین اما اینجا محفلی ست برای کلام معصومین 

همراهمون باشین 😍

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****
انشالله💝

انشالله ممنونم از همراهیتون عزیزم 😘

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هستم؛انشالله✋🏻😍

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2731
منم هستم؛انشالله✋🏻😍

خیلی هم عالی ، ممنونم از همراهیتون😘

2738
منم میام😍

چقد عاالی ممنونم ازهمراهیتون😘😘

استارتر جان بسم الله بگو اولین عکس نوشته از حدیث یا متن خود حدیث رو بذار تا ان شاءالله درسی بشه برای زندگیمون 😍

الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علی ابن ابی طالب (ع)
2706