2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو بورس سرمایتو نذار درس عبرتت نشد دولت با مردم چی کار کرد فقط سکه بخر یا طلای بدون اجرت

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
تو بورس سرمایتو نذار درس عبرتت نشد دولت با مردم چی کار کرد فقط سکه بخر یا طلای بدون اجرت

من خودم ۵۰۰ تومن دارا دوم خریدم چون سرمایم کمه به خرید حتی دو گرم طلام نمیرسه شما که داری فقط طلا بخر

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2738

معلوم نیس هیچی بعصیا میگن بعد از اینکه دارا دوم تموم شد فروشش میره بالا بورس

بعصیا میگن دیگه صعود شارپی نداره من خودم 50 درصد منفی ام یعنی پولم نصف شده ولی مردد واس خریدش

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
همه طلا فروشی ها دارن؟؟ گولم نزنن؟؟ یعنی ارزون تر میشه؟؟

آره دارن اگه طلا فروشی آشنا بری که مطمین تر هم هست بگو طلای دست دو میخوام دست دوهاشونو میارن آره خوب اجرت ساخت دیگه نداره و خیلی به صرفه تره

2706