2410
2553
عنوان

کیا مث من امروز همه جا رو تمیز کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 30 پست
من هر روز تمیز میکنم ولی تا شب دوباره کثیف میشه

منم هر روز تمیز میکنم

ولی دیگ هر روز ک مبل جا به جا نمیکنم یا یخچالو نمیشورم

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
یه گزارش میزنی گلم؟ https://www.ninisite.com/discussion/topic/4599217/تولدت-مبارک-دوست-من?postId=1 ...

زدم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت،من امروز جواب ازمایش بارداریم اومد فهمیدم باردارم همین حسش تنبلم کرده وگرنه تادیروز عین فرف ...

برا منم دعا کن ماه سومم اقدامم

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶
2720
برا منم دعا کن ماه سومم اقدامم

انشالله بزودی نی نی داربشی،من اصلا مادگی بچه نداشتم درسم مونده کارم مونده با قرص و کان،جلوگیری میکردم واقعا انتظار بچه نداشتم 😕😕😕😕😕😕

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌

بیا خونمونو عوض کنیم با هم😂 من فردا قراره تمیزکاری کنم همین الان دارم به خودم روحیه میدم😂😂😂

رفتم همبرگر خریدم روش نوشته بود ۱۰۰% گوسفندی! وقتی که خوردم فهمیدم منظورش با من بود🐑  
2714
تنبل شماره یک😒

خخخخخ از الان دارم به خودم دلداری میدم چیزی نیست زود تموم میشه نسکافه هم خریدم بعد تمیزکاری بزنم ب بدن😂😂😂

رفتم همبرگر خریدم روش نوشته بود ۱۰۰% گوسفندی! وقتی که خوردم فهمیدم منظورش با من بود🐑  
خخخخخ از الان دارم به خودم دلداری میدم چیزی نیست زود تموم میشه نسکافه هم خریدم بعد تمیزکاری بزنم ب ب ...

فردا هم یک کیلو تخمه بخر نیت کن هر موقع که تا آخرش تموم شد استارت کارو بزنی 😂😂

فردا هم یک کیلو تخمه بخر نیت کن هر موقع که تا آخرش تموم شد استارت کارو بزنی 😂😂

😂😂😂

2706