2737
2739
عنوان

پیرو تاپیک تارا‌......

777 بازدید | 39 پست

دوستان من ظهر انلاین نبودم تازه دیدم تارا چیها نوشته خواستم چند تا نکته را بگم که خیلی مهمن ولی تاپیکش قفل بود از طرفی اوتقدر تاپیکش شلوغه که ممکنه نبینه پس اینجا میگم امیدوارم دیر نشده باشه 

یسری دوستان راهنمایی های بدی کردن که خیلی خطرناکه و امیدوارم تارا انجام نده 

اول اینکه به هیچ عنوان به خانواده ی دختره نباید حرفی بزنه چون این باعث بدبختی خودش میشه چون خانواده ی دختره شک نکنید نمیان بگن دخار ماهرزست بلکم اونها از شوهر تارا شاکی نیشن دخترمون گول زده کلا داستان و ماجرا به این سمت میره که مردی مزاحم دختر مجردی شده و شوهر تارا بجای اینکه دنبال بدست اوردن دل تارا بره فقط دنبال این باید باشه اونها را اروم کنه حتی ممکنه بگن باید با دخترمون ازدواج کنه ما که نمیدونیم چه جور ادمهایی هستن ممکنه سو استفاده کنن بعدم دیگه این رابطه به رسمیت شناخته میشه و همه فکر میکنن شوهر تارا عاشق دوستش شده و درواقع کسی که این وسط نابود میشه خود تاراست 

دوم فعلا نباید به خانواده ی خودش و همسرش میگفت مگر اینکه قصدش فقط طلاق باشه چون اگر ابروی شوهرش تو خانوادهدبره و برچسب بخوره زندگیش خیلی زود سرد میشه و حتی ممکنه همسرش یه توجیهی بیاره و به کارش ادامه بده

سوم نبایدامشب برنمیگشت خونه باید هتلی جایی میرفت تا شوهرش بشدت بترسه و بفهمه چه گندی زده

چهارم با لین ادرس دقیقی که از خودش و شرایطش داد ممکنه یه عده سود جو پیدا بشن بخوان بهش نزدیک بشن و چون پول همراهشه بخوان سو استفاده کنن 

تهش من خودم تارا را  باور کردم و واقعا براش ناراحتم حتی گفتم کاش انلاین بودم میرفتم پیشش  ولی بازم یک درصد باید احتمال داد داستان ساختگی باشه به هر حال دنیای محازیه و ...‌باید مراقب بود .....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

@taraarchitect    

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تارا خیلی سختی کشید چون چرا؟؟؟چون زن بود همین اگه تارا اینحرکتارو میزداااا شوهرش دو نصفش میکرد ولی چ ...

نه اصلا نباید خفه شه باید راه درست را بره من میگم حتی امشب نباید خونه میرفت 

بعدم که میرفت باید بشدت شوهرش را تهدید میکرد حساب دوستش را میرسید و تهدیدش بکنه مدارک را نگه میدارم اگ شوهر کردی رو میکنم .....نباید زندگیش را دست این و اون بندازه 

حالا هم به مادرش گفته طوری نیست ولی کاش فعلا مادرش حرکتی نکنه و برو نیارن که میدونن تا ببین شوهره چه میکنه 

از طرفی کاش به خواهر شوهرش فعلا زنگی نزنه اینجور که فریاد بزنه همه دلشون برا تارا نمیسوزه و خیانت را فقط نمیبینن ممکنه فکرشون سمت این بره که چقدر علی سارا را دوست داره و این خوب نیست 

تارا باید این مشکل را با شوهرش و دوستش حل کنه فعلا

2738
واقعا منم ناراحتم از راهنمایی های نادرست.اونم که در اوج ناراحتی نمی دونه چه عکس العملی نشون بده.اگه ...

حالا کار به تارا ندارم ولی ممکنه برای هرکدوم از ما این ماجرا پیش بیاد و خوبه بدونیم اون موقع بهترین کار چیه 

این مهمه مرحله ی اول رسوا کردن نباشه چون دیگه راه برگشت را سخت میکنه

مدرک جمع کردن خوبه ولی وقت برا رسوایی زیاده اوت باید مرحله ی اخر باشه

2706