2726

جونی جونوم بیا دردت ب جونوم  

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی ممنون 😂😂

در حقیقت ما همه«بشر» بودیم ،تا اینکه«نژاد» ارتباطمان را برید،«مذهب» از یکدیگر جدایمان ساخت،«سیاست» بینمان دیوار کشید و« ثروت» از ما طبقه ساخت...! لطفا لایک نکنید

چشمای رویایی 

سیروان خسروی

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

کرونا کرونا

_ما داریم می اییم

کرونا کرونا

_ما داریم میاییم

اگه ما نیاییم _ یارُم میایه دلدارُم میایه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
چشمای رویایی  سیروان خسروی

سلام گلم هنوز عقدی خواهری؟ برات دعا میکنم برام دعا کن😔🥀

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
کرونا کرونا _ما داریم می اییم کرونا کرونا _ما داریم میاییم اگه ما نیاییم _ یارُم میایه دلدارُم م ...

من چ با ریتم خوندم

اسی بنظرم اهنگ ناززززز نکننن ناز تو دیگه خریدار نداره رو بزار😂

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍

جدا از شوخی اگه خارجی میخوای شاد باشه گومی گومی

اگرم میخوای one night in dobey

یا show your love

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من چ با ریتم خوندم اسی بنظرم اهنگ ناززززز نکننن ناز تو دیگه خریدار نداره رو بزار😂

😂😂😂

2706