2703
2553

خیلی همو دوست داشتیم اما مامانم مخالف بود با ازدواجمون 

اما ی سری اتفاقات ب وجود اومد 

گفت به خانواده من توی خاستگاری بی احترامی شده و غرور من خورد شده البته بگم من همه زیاد بچه بازی درآوردم و اذیت کردم 

اما 

خیلی ادعای عاشقی میکرد 

دارم دیوونه میشم خانوما 

خیلی دوسش داشتم و اصلا نمیتونم فراموشش کنم 

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه

از همون اول صد در صد يه چيزايي ازش ديدي كه چشماتو بستي

حرف زدن اسونه

تو عمل نشون ميدن اصولا علاقه واقعي رو

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2720

ما هم عاشق هم بودیم...

ولی چون نمیتونستیم ب هم برسیم رفت 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه از همون اول صد در صد يه چيزايي ازش ديدي كه چشماتو بستي حرف زدن اسونه تو عمل نشون ميدن اصولا عل ...

من خیلی دوسش دارم و میدونم اونم منو دوستم داره اما همچی بهم خورد 

🖤
2714

بزار بره ،والا من خر گیر دادم چرا پا ح،فت واینستادی  جلو خانواده ها ترسیدی و ساکت شدی و...برگشت و ازدواج کردیم 13 سال حال و روزم خرابه امروز،صبح انقدر چیزیش گفتم الهی خدا داغش سر دل مادرش بزاره جونیمو جهنم کرد

تازه ظهر بیاد دعوا داریم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
من خیلی دوسش دارم و میدونم اونم منو دوستم داره اما همچی بهم خورد 

اگه دوست داشته باشه زمین و زمان رو به هم میدوزه تا بشه.  اگه کرد عاشق واقعیه.مثل همسر من

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

من یه ازدواج نا موفق داشتم.اما اون مجرد بود با وضع مالی عالی که قطعا با بهترین دختر میتونست ازدواج کنه.مادرش وقتی فهمید اول راضی نبود اما به هر نحوی بود راضیش کرد تازه نذاشت جز مامانش و یک خواهرش دیگه کسی این موضوع رو بفهمه که حرفی بزنه و من اذیت شم.تا حالا هم که چند سال میگذره یک نفرشون به روم نیاوردن. این عشق حالا واقعیه یا اونی که شما میگین؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
آره عزیزم.نمونش شوهر من بعد ۳سال که عاشقم بود و منتظر بود که من موافقت کنم با ازدواج، الان که ۷ماهه ...

چ راحت

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2706