1822
1823

خیلی همو دوست داشتیم اما مامانم مخالف بود با ازدواجمون 

اما ی سری اتفاقات ب وجود اومد 

گفت به خانواده من توی خاستگاری بی احترامی شده و غرور من خورد شده البته بگم من همه زیاد بچه بازی درآوردم و اذیت کردم 

اما 

خیلی ادعای عاشقی میکرد 

دارم دیوونه میشم خانوما 

خیلی دوسش داشتم و اصلا نمیتونم فراموشش کنم 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

من

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊

من

اگر کمکی از دستم بر اومد و واستون انجام دادم ، اگر پستی گذاشتم و خوشتون اومد، و خواستید دعام کنید، بهم بگید:      خدا عمر طولانی و با عزت و بی گناه بهت بده                             این بهترین دعا در حق منه

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825
نه از همون اول صد در صد يه چيزايي ازش ديدي كه چشماتو بستي حرف زدن اسونه تو عمل نشون ميدن اصولا عل ...

من خیلی دوسش دارم و میدونم اونم منو دوستم داره اما همچی بهم خورد 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

بزار بره ،والا من خر گیر دادم چرا پا ح،فت واینستادی  جلو خانواده ها ترسیدی و ساکت شدی و...برگشت و ازدواج کردیم 13 سال حال و روزم خرابه امروز،صبح انقدر چیزیش گفتم الهی خدا داغش سر دل مادرش بزاره جونیمو جهنم کرد

تازه ظهر بیاد دعوا داریم

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
1856

من یه ازدواج نا موفق داشتم.اما اون مجرد بود با وضع مالی عالی که قطعا با بهترین دختر میتونست ازدواج کنه.مادرش وقتی فهمید اول راضی نبود اما به هر نحوی بود راضیش کرد تازه نذاشت جز مامانش و یک خواهرش دیگه کسی این موضوع رو بفهمه که حرفی بزنه و من اذیت شم.تا حالا هم که چند سال میگذره یک نفرشون به روم نیاوردن. این عشق حالا واقعیه یا اونی که شما میگین؟

آره عزیزم.نمونش شوهر من بعد ۳سال که عاشقم بود و منتظر بود که من موافقت کنم با ازدواج، الان که ۷ماهه ...

چ راحت

اگر کمکی از دستم بر اومد و واستون انجام دادم ، اگر پستی گذاشتم و خوشتون اومد، و خواستید دعام کنید، بهم بگید:      خدا عمر طولانی و با عزت و بی گناه بهت بده                             این بهترین دعا در حق منه
1826
من یه ازدواج نا موفق داشتم.اما اون مجرد بود با وضع مالی عالی که قطعا با بهترین دختر میتونست ازدواج ک ...

پایدار😍😍😍😍

سلام 

تو گذشته زندگی نکن 

پسر عموت قبلا تورو دوست داشته،الان میگی سرده رفتاراش پس خودتو زیر دست و پا ننداز 

تو اون موقع بهترین تصمیم رو گرفتی!

اگه همین تصمیم تو باعث شده باشه که به خودش بیاد و دنبال کار بیوفته یعنی تا آخر عمرش به تو مدیونه!

بعد از کلی تجربه میگم بهت؛اگه خیلی دنبالش بدویی میوفتی زیر دست و پاش

سعی کن به زندگیت ادامه بدی و اگه خاستگار مناسب برات اومد ردش نکنی،چون اینجوری نیست که تا قیامت خاستگار داشته باشی!

یهو میبینی خاستگارات داره کم میشه این پسر عموتم داره دل دل میکنه و میشی از اینجا رونده و از اونجا مونده!

زندگی کن

آدم موفق آینده رو میخره نه روزای خوب گذشته