2726
عنوان

بهترین گوشی سامسونگ قیمتش مهم نیست

3035 بازدید | 21 پست

میشه لطفا راهنمایی کنید بین گلکسی نوت ۱۰و گلکسی نوت ۲۰کدومش بهتره،البته شایدم اشتباه نوشته باشم چون اولترا و پلاس هم دارن و دقیق نمیشناسم،اما جدیدترین گوشی سامسونگ رو میخوام که نسبت به بقیه مدلها بهتر باشه،از نظر صفحه نمایش،باتری،حافظه،و خلاصه ایراد نداشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم ميخواستم نوت ١٠ لايتو بگيرم ولي گفتن اصلا خوب نيست مثلا قفل صفحش كه با اثر انگشته ٥٠٪؜ مواقع ...

عزیز دلم شیائومی هم عالیه اما خب در واقع قیمت پایینش بی دلیل نیست،به میزان کیفیت قیمت میگذارند،و بی دلیل آیفون و سامسونگ برند نمیشن ،تفاوت هست،اما برای زیر ۱۰ملیون شیائومی محشره و میتونه انتظار بالایی رو برطرف کنه.

ممنونم ،s20اولترا،دوسیم کارت یا یک سیم کارت و درگاه حافظه داره؟

دو سیم کارتش هس عزیزم

درگاه حافظه ام داره ولی فک نکنم نیاز پیدا کنی 

چون اگه بخوای بخری حافظه داخلیش یه مدلش 256 گیگه و یه مدل دیگش 512 گیگ

اسی میشه قیمت نوت هارو بگید لطفا

عزیزم فقط میدونم بالای بیست تومنه ،کلی هم سرچ کردم بین مدلها اما هر کسی یه نظری داده،از فروشنده گوشی هم که نمیشه پرسی کدوم خوبه قطعا همونی رو میفروشه که تو همون رنج قیمت کارکردش پایینتر باشه،و خوبرو نگه میذاره گرونتر بفروشه

دو سیم کارتش هس عزیزم درگاه حافظه ام داره ولی فک نکنم نیاز پیدا کنی  چون اگه بخوای بخری حافظه ...

واقعا ممنونم خدا خیرتون بده،حداقل الان میرم،همین مدل رو راجع بهش میخونم تو سایت 😍بسیار لطف کردید😇

2706